sobota, 24 grudnia 2011

Darmowy Internet w AERO2

 Notka ta pisała się już od dawna, ale teraz z okazji Świąt wrzucam ją dla czytelników jako prezent świąteczny.Firma AERO2, która wygrała przetarg na jakąś tam częstotliwość telekomunikacyjną zobowiązała się udostępnić możliwość korzystania z darmowego internetu dla każdej osoby, która się do nich zgłosi.

Dla osób mieszkających w Warszawie sprawa jest dosyć łatwa, ponieważ mają oni kilka miejsc, w których mogą oni zapłacić kaucję wynoszącą 20zł i odebrać kartę SIM, która pozwala nam korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.

Dla osób spoza Warszawy sprawa wygląda troszkę trudniej i drożej, bo trzeba zrobić 2 przelewy: 20zł kaucji i 7zł, żeby firma mogła nam wysłać kartę SIM. Potwierdzenia przelewów wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres firmy i wtedy możemy czekać na naszą kartę SIM.

Oczywiście do korzystania z takiego internetu będzie nam potrzebny modem np. taki jaki opisywałem w poprzednim poście dotyczącym Deutsche Banku: klik
 
Z darmowego internetu możemy korzystać 3 lata, prędkość nie jest za duża, ale ma się zwiększać i myślę, że na przejrzenie maila lub przeczytanie notki na blogu spokojnie może wystarczyć.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Aero2

Na koniec chciałem życzyć wszystkim miłych, spokojnych i rodzinnych Świąt.

2 komentarze: