czwartek, 19 stycznia 2012

Gruper oraz Bank Citi Handlowy: bonus 200zł

W internecie pojawiła się zupełnie nowa oferta zakupów grupowych - tutaj gruper oraz banku, tym razem Banki Citi Handlowy.


Jest to karta kredytowa dzięki której możemy otrzymać jednorazowy bonus wynoszący 200zł. Grupera podobnie jak w poprzedniej ich pormocji, o której pisałem tutaj: Klik możemy otrzymać za darmo.

Jeśli ktoś chciałby się zarejestrować na gruperze z mojego linka, to dzięki wielkie Gruper
Teraz co do samych warunków otrzymanie tej karty kredytowej. Są one znacznie trudniejsze niż wszystkie wcześniej opisywane przeze mnie promocje, więc małe kopiuj wklej ze strony grupera:

Jak otrzymać 200 zł w prezencie?
1. Jeśli masz min. 21 lat i zatrudnienie w obecnej firmie przez min. 3 m-ce albo min. 25 lat i działalność gospodarczą min. 2 lata.
2. Dochód netto minimum 1200 zł miesięcznie.
3. Wykup kupon za 0 zł.
4. W ciągu 24 godzin od zakupienia kuponu otrzymasz e-maila z linkiem do wniosku o Kartę Kredytową Citibank MasterCard World. Wniosek należy wypełnić do 1 lutego 2012 r. i oczekiwać na kontakt od doradcy Banku Citi Handlowy.
5. Spełnij warunki Regulaminu promocji „Karta Kredytowa Citibank MasterCard World i 200 zł w prezencie na gruper.pl” – dokonaj min. 1 transakcji bezgotówkowej nową kartą.
6. Bank Citi Handlowy zasili rachunek Twojej nowej karty w kwocie 200 zł nie później niż w następnym miesiącu od daty zaksięgowania pierwszej transakcji.
Oferta limitowana!
 Mam nadzieję, że kogoś zainteresuje ta oferta i być może z niej skorzysta. Takiej kasy nie zarobimy wpłacając nawet 10'000zł na 3 miesiące na najlepszą dostępną lokatę na rynku.


Karta jest darmowa przez pierwsze 3 miesiące, więc potem możemy z niej zrezygnować, ale czasami w niektórych bankach po telefonie, że chcemy zrezygnować z karty bank proponują nam kartę za darmo (jeśli z niej aktywnie korzystamy, więc zawsze można tego spróbować).

Dodatkowo za pierwszą płatność kartą dostaniemy 1000 punktów w programie partnerskim, które możemy wymienić na podwójne zaproszenie do Multikina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz