czwartek, 7 marca 2013

70 zł za polecenie konta w Meritum Banku

Meritum Bank zaczął coraz aktywniej walczyć o pozyskanie nowych klientów. Po poprzedniej akcji, w czasie której można było otrzymać 100 zł za otwarcie konta w Meritum Banku tym razem bank proponuje nam 70 zł za polecanie innym konta w tymże banku.
Co zrobić żeby móc polecać konto w Meritum Banku?

Po pierwsze i najważniejsze jest to oferta przeznaczona tylko dla klientów banku. Więc jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Meritum Banku, to możesz je założyć klikając w poniższy link:

Meritum Bank - wniosek o konto

Po drugie należy wypełnić formularz na stronie

Przejdź do Meritum

Wypełnienie formularza polega tylko i wyłącznie na wpisaniu swojego numeru konta. Po wykonaniu tego otrzymujemy link z kodem, który jeśli zostanie podany przez wnioskującego w jego wniosku o konto umożliwia nam otrzymanie premii.

Co zyskuję na poleceniu Konta Zarabiającego w Meritum Banku?

Za każdą osobę, która otworzy konto w Meritum Banku i w ciągu 60 dni dokona transakcji karta na kwotę 300 zł otrzymujemy premię w wysokości 70 zł. Dla osoby, które poleci konto w Meritum Banku największej liczbie osób przewidziane są nagrody rzeczowe. Za największą liczbę poleceń w miesiącu Kindle 4, a za największą ilość poleceń w ciągu całego trwania programu iPad mini.

Czy warto zakładać Konto Zarabiające w Meritum Banku?

Pomimo tego, że warunki zwrotu poniesionych wydatków w Meritum Banku uległy zmianie to moim zdaniem w dalszym ciągu warto to konto posiadać.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym kontem, to można o nim przeczytać w poprzednich wpisach na blogu:

Konto Zarabiające w Meritum Banku

Konto Zarabiające w Meritum Banku zmiany w zwrocie

Co w tym momencie oferuje nam jeszcze Meritum Bank?

Bardzo ciekawa jest Pierwsza Lokata w Meritum Banku, która oferuje nam 6% na 3 miesiące od 500 do 20'000 zł. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej oferty to doradzam pośpiech, ponieważ po wczorajszej obniżce stóp procentowych przez RPP należy się spodziewać spadku oprocentowania depozytów.

Konto oszczędnościowe w Meritum Banku daje nam w tym momencie 5%, jednak jest to stopa zmienna, więc jeśli komuś nie przeszkadza mrożenie pieniędzy to lepiej w tym momencie skorzystać z Pierwszej Lokaty.

Jeśli chciałbyś założyć Konto Zarabiające i skorzystać przy okazji z mojego linka polecającego, to z góry dziękuję. Mój kod polecający to:
M10251

43 komentarze:

 1. Witam!

  Na moim blogu ukazała się DRUGA część wywiadu z Bartoszem Szymą, znanym profesjonalnym inwestorem, autorem bloga lazyshare.blogspot.com.

  LINK DO ARTYKUŁU ----> http://www.lukaszwitosz.pl/2013/03/bartosz-szyma-inwestor-wywiad-2.html

  Gorąco polecam i zachęcam do subskrypcji bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice answer back in return of this question with real arguments and explaining all
  on the topic of that.

  Review my blog post - garden upgrades Bedfordview

  OdpowiedzUsuń
 3. bzwbk daje 700

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oszukujmy się, ale te 70 to są śmieszne grosze... Któryś bank rozdaje dużo więcej, nie pamiętam który.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nastąpily kolejne cięcia w cashbacku od Alior Sync :/ od czerwca 50 zł /mc i 200 zł/rok.

  http://jakzdobywacpieniadze.blogspot.com/2013/03/kolejne-ciecia-w-bonusowym-5-cashbacku.html

  OdpowiedzUsuń
 6. To już się powoli robi śmieszne, jak banki próbują tych nowych klientów pozyskać. Myślę, że by zwiększyć swoje dochody powinny przemyśleć inne rozwiązania - z restrkturyzacją na czele.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prowizja za polecenie konta nie jest zła. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że aby polecać, trzeba mieć w danym banku konto. A nie wszyscy mogą co rok (kilka miesięcy?) zmieniać numer konta. I dlaczego tak się przeważnie dzieje, że to właśnie NASZ bank nie ma programu polecającego albo daje najniższą prowizję...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to musisz mieć tylko jedno konto? Niektórzy jak ja mają kilkanaście. Zrób sobie wypłatę w jakimś banku i trzymaj a korzystaj ze wszystkich co potrzebujesz.

   Usuń
  2. marek to ty jesteś znanym z innych forum idiotą?

   Usuń
 8. Prowizja widzę bardzo przyzwoita, Poprzez jaki program polecasz konta ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz wszystkie banki maja jakieś promocje, do dobrze że jest walka o klienta.

  OdpowiedzUsuń
 10. ING znowu daje 200zł za wydanie 1000zł:

  http://www.groupon.pl/oferty/special/ing-bank-laski-sa/22068076/.gJ77ox

  OdpowiedzUsuń
 11. Przekonać kogoś do założenia konta w banku to jeszcze nic – abyśmy otrzymali prowizje musi ona jeszcze dokonać określonej aktywności finansowej (dokonać transakcji na kwotę 300 zł w ciągu dwóch miesięcy). Ciekawa jestem procentu wypłacalności prowizji – ile osób się nie tylko zarejestruje, ale będzie też obracać pieniędzmi na tym koncie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Żeby dzisiaj takie oferty mieli...

  OdpowiedzUsuń
 13. W sumie fajna sprawa - zawsze coś może wpaść...

  OdpowiedzUsuń
 14. Teraz w Idea banku chyba jakaś fajna oferta jest?

  OdpowiedzUsuń
 15. W sumie - dzisiaj zauważyłam, że chyba wszystkie banki jakoś zaczęły się starać i takich lub podobnych ofert jest coraz więcej

  OdpowiedzUsuń
 16. Opcja ciekawa, tylko zastanawiam się jak jest później z weryfikacją takiego polecenia. Skąd mamy wiedzieć, że Bank nas nie oszuka i nie powie na przykład, że klient nie zrobił tych transakcji za 300 złotych. Sam jestem ciekawy czy taki program partnerski naprawdę działa.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jakiś komentarz odnośnie obecnych ofert? Całkiem ciekawie się dzieje!

  OdpowiedzUsuń
 18. No tak - przekonać, nic trudnego, ale jeszcze ktoś musi jakąś transakcję zrobić w określonym czasie... w sumie to zresztą już chyba nieaktualne?

  OdpowiedzUsuń
 19. Zwykle wiele banków przedstawia podobne oferty. Z tego względu, nawet jeśli oferta Meritum Banku jest już nieaktualna, na pewno aktualna jest w innym banku.I też mnie zastanawia, jak wygląda sprawa weryfikacji takich poleceń.

  OdpowiedzUsuń
 20. całkiem niezłą mają ofertę, ale w tym momencie chyba nie najlepszą na rynku

  OdpowiedzUsuń
 21. A mnie jakoś ten meritum bank nie przekonuje specjalnie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Wiecie ilu osobom poleciłem te konto? 10! 700 zł do przodu sasasasasasa

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja tam sie nie znam na tych finansach!

  OdpowiedzUsuń
 24. Jestem zainteresowany spółkami. Myślałem o tym by kupić spółkę i znalazłem firmę, która zajmuję się czymś takim jak sprzedaż gotowych spółek to nie są przelewki i wolałbym się czegoś dowiedzieć zanim podejmę ten było nie było ryzykowny krok.

  OdpowiedzUsuń
 25. Wiele banków oferowało tego typu promocje. Mają one na celu przyciągniecie do siebie jak największej ilości klientów. Dobrą ofertę jakiś czas temu proponował Raiffeisen Bank. Dostawało się tam ponad 60 zł za założenie konta osobistego.

  OdpowiedzUsuń
 26. "Bardzo ciekawa jest Pierwsza Lokata w Meritum Banku, która oferuje nam 6% na 3 miesiące od 500 do 20'000 zł. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tej oferty to doradzam pośpiech, ponieważ po wczorajszej obniżce stóp procentowych przez RPP należy się spodziewać spadku oprocentowania depozytów" - czy to jest wciąż aktualne?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ta promocja jest jeszcze aktualna?

  OdpowiedzUsuń
 28. Wiele banków oferowało tego typu promocje. Mają one na celu przyciągniecie do siebie jak największej ilości klientów. Dobrą ofertę jakiś czas temu proponował Raiffeisen Bank. Dostawało się tam ponad 60 zł za założenie konta osobistego.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy komukolwiek w ten sposób udało się zarobić jakieś sensowne pieniądze? Szukam sposobu, dzięki któremu mógłbym dorobić sobie przez internet - z jakich wy korzystacie? Czy moglibyście się nimi podzielić? Mogę zarejestrować się z reflinka i podzielić swoimi zarobkami ;-).

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja próbowałem w ten sposób zarabiać i jest to zupełnie nieopłacalne, szkoda tylko moich nerwów i czasu na to było. Nie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 31. 70 złotych to może nie dużo, jednak lepiej mieć taką kwotę w portfelu niż nie mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Szkoda, ze tego banku nie ma. Dawał fajne oprocentowanie i promocje. Co prawda dziś o promocje bankowe nie trudno, ale o takie oprocentowanie jakie było w Meritum to już nie sposób.

  OdpowiedzUsuń