wtorek, 21 sierpnia 2012

Portfel blogowy 07/2012 całkowita zmiana

Postanowiłem całkowicie odmienić sposób prowadzenia portfela blogowego. Będę w nim ujmował tylko pieniądze, które pochodzić będą z promocji bankowych oraz ze zwrotów oferowanych przez banki.

Jako, że nie zapisywałem nigdy dokładnie kwot jakie zarabiałem na akcjach, które opisuję na blogu, to poniższe dane za pierwsze pół roku nie będą w 100% pełne. Nie uwzględniam w ogóle ile zarabiałem na kontach i ofertach zakładanych na inne osoby. Obniży to niestety znacznie stan portfela blogowego, ale nie chce się pomylić i wyciągać z kapelusza jakichś kwot.W lipcu nie otrzymałem żadnego wpływu za otwarcie konta w banku, więc policzę jedynie zwroty za transakcje.

Zwrot za wydatki kartą z:
 - Banku Millennium: 27,36zł
 - Alior Sync: 41,61zł

Dane za okres od stycznia do czerwca:
- Dobre Konto (3% zwrotu): 181,35zł
- Otwarcie konta w Alior Sync: 100zł
- Otwarcie konta w Alior Banku z promocji na Grouponie: 100zł
- Poprzednia promocja Meritum Banku i Grouponu: 125zł

Dodatkowo za otwarcie konta w Deutsche Banku otrzymałem modem mobilny (o wartości około 100zł), do którego posiadam darmowy internet z Aero2.

Suma portfela za styczeń-czerwiec/2012: 506,35zł

Stan portfela w lipcu: +68,97zł

Aktualny stan portfela blogowego: 575,32zł

Sierpień zapowiada się dużo lepiej, ponieważ zwroty zarówno z Dobrego Konta, jak i Alior Sync są wyższe. Niedługo dojdą także premie za otwarcie konta w Meritum Banku oraz BPH, a także kolejna premia za używanie karty: 4% zwrotu za transakcje na stacjach benzynowych z Meritum Banku.

Mam nadzieję, że wraz ze wzrostem wartości portfela będę mógł pokazać Wam, że warto korzystać z tego co oferują nam banki. Zapraszam wszystkich do śledzenia miesięcznych podsumowań.


Chciałbym wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

5 komentarzy:

 1. nie zapomnij wliczyć laptopa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry pomysł. Ciekawy jestem ile z tego wyciągniesz rocznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł. Życzę sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, jednak czy nie będzie tego aby za mało? Zbyt nudnawo? Te kwoty z grubsza będą się powtarzać...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za wszystkie pozytywne wiadomości. Z czasem będę się starał w jakiś sposób rozbudować portfel blogowy o nowe pozycję, zobaczymy jak to będzie. :)

  OdpowiedzUsuń