sobota, 25 sierpnia 2012

Raiffeisen Bank nawet 200zł zwrotu na Gruper

Na Gruperze po raz kolejny pojawiła się oferta Raiffeisen Banku. Tym razem bank proponuje nam konto osobiste wraz ze zwrotem 10% wydatków poniesionych za pomocą karty debetowej. Zwrot może wynieść maksymalnie 200zł.Konto w Raiffeisen Banku może być darmowe, jeśli miesięcznie będziemy dokonywać transakcji kartą na 250zł. Warunek ten nie jest trudny do spełnienia, bo i tak będziemy płacić tą kartą w celu otrzymania zwrotu.

Trzeba uważać także na wypłaty w bankomacie, ponieważ tylko 6 takich transakcji w miesiącu jest darmowych. Każda kolejna będzie nas kosztować 4zł.

Wnioski o konto należy składać do 29 sierpnia, a umowa musi zostać podpisana przed 30 września.

Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów, ale niestety nie łapią się na nią osoby, które w ciągu 12 miesięcy miały konto w banku i je zamknęły.

Żeby spełnić warunki niezbędne do otrzymania premii należy do 30 września dokonać transakcji kartą debetową wydaną do konta Comfort Direct. Następnie trzeba aktywować dostęp do bankowości mobilnej oraz dokonać jednej transakcji za pomocą tego serwisu.Jest to z pewnością ciekawa oferta dla osób, które nie miały konta w Raiffeisen Banku. Chociaż z drugiej strony Raiffeisen Bank robił sporo problemów z wypłacaniem premii, o czym można poczytać w komentarzach do poprzednich moich postów, więc takie coś może się znowu powtórzyć. Zainteresowanych zapraszam do przeczytania także poprzednich wpisów.

Link do oferty:
Raiffeisen Bank i Gruper

Regulamin:
Regulamin Promocji „Mobilny Bank z premią na Gruper.pl III”

Poprzednia promocja Raiffeisen Banku:
Raiffeisen Bank daje 200zł zwrotu

Więcej postów na temat Raiffeisen Banku można znaleźć w zakładce: Mapa bloga
Chciałbym wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

10 komentarzy:

 1. Tyle tych warunków do zwrotu tych 10% że chyba nie warto się bawić. No chyba, że miałbym coś do kupienia za 2000 zł w przeciągu miesiąca w sklepie internetowym. W przeciwnym wypadku to nie widzę sensu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie te caschbacki w bankach to ich ostatnie zmęczenie na prostej kto dzisiaj bawi się w takie pierdoły? Lepiej odłożyć 200zł niż je wydawać i już ma się pieniadze bez jakiś wymogów. Tak samo było z aliorsync, bgż i teraz ludzie rezygnują.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem , ja tam akurat z alior sync jestem zadowolony, konto faktycznie jest za darmo i nie ociągają się z wypłatą cashbacków

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy wypełniając wniosek o Meritum Bank by dostać 100zł premii + 30zł w placówce muszę:

  1. "Czy chcesz jednocześnie z rachunkiem założyć darmowe konto oszczędnościowe?"

  2. "5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych, w trakcie trwania umowy, dla celów marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z Bankiem na podstawie umowy oraz celów marketingu produktów i usług Banku oraz podmiotów współpracujących z Bankiem na postawie umowy, także po wygaśnięciu umowy, którą to zgodę mogę odwołać w każdym czasie oraz na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) i wykorzystania tych środków w celu złożenia przez Bank propozycji zawarcia umowy, a także na przetwarzanie moich danych osobowych w przypadku niezawarcia lub po rozwiązaniu umowy w celu informowania mnie o produktach i usługach oferowanych przez Bank."

  to zaznaczyć że tak ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy też tak miałeś? http://i46.tinypic.com/25k34wh.png Nie mogę wybrać placówki we wszystkie. U mnie jest tylko partnerska, więc nie dostanę 30zł i pozostaje tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowa oferta: http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/02189974/9949025/.gJ77ox

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie osobiście akurat wszelkie zwroty za transakcje są korzystne, ale to zawsze zależy od konkretnej osoby i wydatków, które ona ponosi.

  Marcin: Szczerze to nie wiem jak to jest z placówkami partnerskimi, a u mnie wszystko działało jak należy.

  Co do nowej oferty to dzięki za informację, już opisałem ją na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przez ile trzeba było wydać te 2000zł ?

  OdpowiedzUsuń
 9. na razie pierwszy zwrot jest za transakcje sierpniowe, wszystko ok :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam pytanie...czy jeśli spełnię warunki promocji zgodnie z regulaminem w miesiącu wrześniu i w tym samym miesiącu dokonam transakcji karta, to czy za te transakcje dostanę już cash back'a w październiku?? Ten ich regulamin nie jest do końca jasny.

  OdpowiedzUsuń