niedziela, 25 listopada 2012

Karta kredytowa w mBanku + Kindle 5 gratis!

Na Grouponie pojawiła się kolejna oferta mBanku, tym razem dla osób, które będą chciały założyć kartę kredytową w tym banku.mBank proponują nam swoją kartę kredytową World MasterCard Miles & More a wraz z nią czytnik ebooków Kindle 5. Żeby otrzymać czytnik Kindle 5 o wartości szacowanej przez mBank na 500zł należy spełnić następujące warunki:

Zakupić Groupon w cenie 5zł, przy czym jedna osoba może kupić tylko 1 groupon. Jeśli nie spełnimy warunków banku, to możemy wnioskować się o zwrócenie kosztu Grouponu.

Do końca listopada należy złożyć wniosek przez link, który otrzymamy wraz z Grouponem na adres mailowy.

Żeby otrzymać Kindle 5 należy do 15 stycznia dokonać transakcji kartę kredytową na kwotę 500zł.

Czytnik zostanie wysłany na adres korespondencyjny klienta w ciągu 20 dni roboczych od dnia spełnienie warunków promocji.

Oferta ta jest skierowana do pełnoletnich klientów mBanku, którzy w 2012 roku nie posiadali głównej karty kredytowej w mBanku oraz nie są w trakcie wnioskowania o inną kartę kredytową.Dodatkowo dostajemy także mile lotnicze, które możemy następnie wymienić na bilety lotnicze. Tak samo mile pojawiają się na naszym koncie za każde zakupy kartą.

Link do oferty:
mBank i Groupon Kindle 5

Więcej szczegółów na temat karty:
MasterCard Miles & More

Oraz ogólnie o programie Miles & More:
Miles and More

Sama karta jest z pewnością ciekawa i warta wagi, a dodatkowo możliwość otrzymania czytnika Kindle 5 sprawia, że jest to wyjątkowo atrakcyjna promocja.

Zachęcam do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się u góry po prawej stronie. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych. xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

17 komentarzy:

 1. Pytanko,
  czy jeśli zamknie/zastrzeże się kartę przed upływem roku, opłata za nią nie będzie pobrana?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znalazlem 4 bledne informacje w Pana wpisie.A ilosc tekstu naprawde nie jest duza. Brakuje tez kilku bardzo istotnych kwestii ( jk np to, ze trzeba samemu zaplacic podatek 10%).Naprawde przykro się to czyta. Wartosc to 440 zł. Mozna kupic wiecej niz jeden grupon i przekazac je innym osobom. Wniosek skladamy do 5 grudnia. Transakcje robimy do konca grudnia, a rozliczone maja byc do 15 stycznia. Trzeba samemu zaplacic podatek 10%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje się fajną ofertą ;)
  https://www.bzwbk.pl/mikrosite/konto-przed-30/lp-1/konto-30.html?utm_source=o2&utm_medium=mailing&utm_content=e-mail_html_3_kroki&utm_campaign=konto_mniej30_11_2012

  OdpowiedzUsuń
 4. Xamriks, czy mógłbyś przyjrzeć się promocji z powyższego linka w BZWBK? Na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, ale ciekaw jestem Twojej opinii...

  OdpowiedzUsuń
 5. To co może zniechęcać :
  - premie wypłacane są w ratach 50/mies - pierwsza dopiero w lutym
  - jeżeli wybierzemy vise electron i nie mamy 26 lat,wowczas wystarczy zrobic jedna transakcje zeby uniknac oplaty za karte, jezeli mamy <26 to musi byc uznanie na 1000 zl.

  Jednak warunki są dość lajtowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pit.

  Jaki jest rzeczywisty minimalny koszt utrzymania karty kredytowej, zamówionej tylko w celu zdobycia czytnika? Czy można z niej zrezygnować bezpośrednio po otrzymaniu Kindle?
  Czyli: ile on naprawdę kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprócz 500-set zł które musisz wydać żeby spełnić warunki promocji i 5 zł za kupon, jedynym kosztem jest opłata 10 zł za wydanie karty. Można rezygnować bez konsekwencji.

   Usuń
 7. Może ktoś prześledzić tę ofertę: https://www.bzwbk.pl/mikrosite/konto-przed-30/lp-1/konto-30.html?utm_source=o2&utm_medium=mailing&utm_content=e-mail_html_3_kroki&utm_campaign=konto_mniej30_11_2012

  Jest bardzo ciekawa !

  OdpowiedzUsuń
 8. Skąd macie tego e-maila ofertę? Żeby znowu nie było jak z mBankiem gdzie nie wypłacali premii bo "roznosiło się w Internecie". Trzeba zapisać się na Newsletter czy jak? Lepiej jak by ktoś dał linka ze strony.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mat.

  A ja dostałem taką ofertę na e-maila od BZ WBK:

  http://www.bzwbk.pl/mikrosite/zimowe-7-procent/strona-glowna.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Przy prześwietlaniu proszę o połączenie z tym np. dla dziewczyny, rodziny powyżej 30lat: https://polecambank.bzwbk.pl/ Mi wychodzi na sucho 250zł + 100zł więc razem 350zł.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oferta jest już na stronie: https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/e-konto-30/e-konto-30-konto-dla-mlodych.html wczoraj nie było. Ja z kolegą już skorzystaliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy to konto <30 może założyć osoba po 30 lub 50ce?

  OdpowiedzUsuń
 13. Widzę, że tu Mat i Pit zagląda, niech ktoś odpowie w tym temacie: http://xamriks.blogspot.com/2012/09/mbank-daje-100z-za-otwarcie-konta.html na ostatnie komentarze, bo też nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Można założyć po 30,ale wtedy musisz mieć uznanie minimum na 1000 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A taka osoba może to zrobić w placówce?

   Usuń
 15. Z moich danych, zeby wziąć udzial w tej promocji składa się wniosek przez internet i podpisuje poprzez kuriera ;)

  OdpowiedzUsuń