wtorek, 8 stycznia 2013

Citibank daje 200zł za Karte Kredytową

Dzisiaj w nocy pojawiła się pierwsza w tym roku oferta banku na portalu zakupów grupowych. Jako pierwszy wystartował Citibank ze swoją kartą kredytową za którą oferuje nam premię w wysokości 200zł.
Citi Handlowy oferuje nam do wyboru 3 rodzaje kart:
 - Silver
 - Gold
 - Platinium

Wysokość premii nie jest zależna od rodzaju karty, a karta w pierwszym roku użytkowania jest darmowa. Żeby otrzymać kartę kredytową w Citibanku należy: mieć 21 lat i pracować w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące lub mieć 25 lat i prowadzić działalność gospodarczą od minimum 2 lat. Dochód netto powinien wynosić minimum 1200zł miesięcznie.Co zrobić żeby otrzymać premię?
- Zakupić groupon, którego koszt wynosi 5zł, a następnie do 25 stycznia wypełnić wniosek internetowy o przyznanie karty kredytowej. Link do wniosku zostanie wysłany razem z kuponem.
- W ciągu 3 miesięcy od wydania karty należy dokonać nią 3 transakcji bezgotówkowych (w tym jednej zbliżeniowo) na łączną kwotę 300zł
- Bank Citi Handlowy przyzna premię, do końca 4 miesiąca kalendarzowego od dnia wydania karty, po spełnieniu powyższych warunków


Oferta jest skierowana do klientów, którzy nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Jedna osoba może wykorzystać tylko 1 groupon. Osoby, którym karta kredytowa nie zostanie przyznana mają prawo do zwrotu 5zł opłaty za groupon.

Link do oferty:
5 zł za Kartę Kredytową Citibank z 200 zł premii i opłatą miesięczną 0 zł w pierwszym roku użytkowania

Regulamin:
Regulamin promocji „Karta Kredytowa Citibank i 200 zł premii na groupon.pl” 

16 komentarzy:

 1. A co z opłatami? Do tej pory zawsze promocje CitiBanku należało pisać w cudzysłowie, bo konieczność utrzymania karty przez określony czas + jej koszt miesięczny/roczny przekreślały opłacalność korzystania z takiej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak napisałem w treści postu pierwszy rok użytkowania karty jest darmowy. Po tym czasie można z karty zrezygnować lub choćby zadzwonić do banku i powiedzieć, że chcemy zrezygnować wtedy możemy dostać anulowanie opłat. Najlepiej taki telefon do banku wykonać 2 miesiące przed końcem tego rocznego darmowego okresu.

   Usuń
 2. A są jakieś opłaty przy zamknięciu w momencie otrzymania i wydania premii? Czy trzeba ten cały rok przeczekać i dopiero wtedy zamykać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co doczytałem to można zamknąć od razu po otrzymaniu premii. :) Ale jak się masz zdecydować to najlepiej jeszcze raz dokładnie regulamin przejrzeć.

   Usuń
 3. Nie spełniam Warunku 1) :(

  OdpowiedzUsuń
 4. - W ciągu 3 miesięcy od wydania karty należy dokonać nią 3 transakcji bezgotówkowych (w tym jednej zbliżeniowo) na łączną kwotę 300zł

  Jeśli 300zł osiągnę bo dokonaniu 20 transakcji to będzie jakiś problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dziale warunki pisze " dokonaj co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych" czyli można dokonać 20 transakcji i więcej.

   Usuń
 5. Witam, a ja mam następujące pytanie. W jaki sposób weryfikowany jest okres zatrudnienia u pracodawcy oraz dochód netto ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze strony groupona napisane maczkiem na samym dole "Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 25,59%, całkowita kwota kredytu 4000 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 23% w skali roku, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowity koszt kredytu 515,66 zł, w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł. Stan na dzień 06/12/2012."

  Czyli trzeba utrzymać kartę przez ROK, bo "czas obowiązywania umowy 12 miesięcy"... :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowy kart kredytowych w większości przypadków podpisywane są na 12 miesięcy. Nie oznacza to, że kartę trzeba tyle trzymać.
   Na poparcie tych słów regulamin kart kredytowych w Citibanku mówi:
   http://www.online.citibank.pl/retail/files/citiblue/karty/Regulamin_Kart_Kredytowych.pdf?prID=10003014
   "Rozdział XIV
   Rozwiązanie Umowy
   § 21
   1. Klient może rozwiązać Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia poprzez:"

   Usuń
  2. "reprezentatywny przykład" jak wskazuje nazwa jest tylko przykładem i rzeczywiście karte można wypowiedzieć w dowolnym momencie.

   Usuń
 7. "200 zł w premii zostanie wypłacone na rachunek Karty Uczestnika Promocji", czyli jeszcze minus prowizja za wypłatę z bankomatu/przelew z rachunku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przecież kartą kredytową możesz również... płacić w sklepach

   Usuń
 8. oddzwonili do was z city?

  OdpowiedzUsuń
 9. Bank Citi Handlowy zasili rachunek Twojej nowej karty kwotą 200 zł do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od otrzymania karty

  OdpowiedzUsuń