sobota, 14 lipca 2012

Raiffeisen Bank daje 200zł zwrotu

Kolejny dzień i kolejna oferta banku na portalu zakupów grupowych. Tym razem Raiffeisen Bank na Gruoponie przedstawia coś co dotychczas było domeną mBanku, czyli konto osobiste ze zwrotem 10% wydatków wykonanych za pomocą ich karty debetowej.


Z tego wynika, że jest to oferta przeznaczona dla osób, które wydają sporo pieniędzy. Jednak plusem jest to, że na wydanie tych pieniędzy mamy czas do końca października.

Cena kuponu wynosi 1zł, a maksymalny zwrot w tej ofercie to 200zł, czyli w ciągu 3,5 miesiąca musi zapłacić tą kartą 2000zł. Maksymalny możliwy do osiągnięcia zysk z tej promocji to 199zł.

Co do samego konto w Raiffeisenie to będzie ono całkowicie darmowe, jeśli spełnimy 2 warunki: miesięcznie będziemy płacić kartą powyżej 250zł oraz nie będziemy korzystać z bankomatu częściej niż 6 razy miesięcznie.

Dodatkowymi warunkami promocji oprócz oczywiście płatności kartą są: aktywacja dostępu do bankowości mobilnej oraz dokonanie 1 transakcji w tym systemie bankowości mobilnej (przelew lub założenie lokaty). Warunki te należy spełnić do 31 sierpnia.Jednak teraz najważniejsza wiadomość dla stałych czytelników bloga, którzy być może korzystali już z jakiejś oferty Raiffeisen Banku. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy miały podpisaną jakąkolwiek umowę z Raiffeisen Bankiem.

Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z poprzednimi wpisami na temat Raiffeisen Banku, a w szczególności z komentarzami do tych wpisów, które mówią o problemach z otrzymaniem należnej od banku premii. Linki do tych wpisów jak zawsze można znaleźć w zakładce Mapa bloga: lub pod koniec tego postu.

Link do oferty:
Raiffeisen Bank oraz Groupon 200zł
Regulamin promocji:
„Mobilny Bank z premią na Groupon.pl II”


Chciałem wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to na bycie na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informację o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich


Raiffeisen Bank:
Raiffeisen Bank i Gruper dają 200zł za otwarcie konta (30/03/2012)
Raiffeisen Bank daje 200zł po raz drugi (21/04/2012)
Raiffeisen Bank i 200zł, do trzech razy sztuka (18/05/2012)

17 komentarzy:

 1. To ile trzeba wydać w 3mce? po 700PLN? Jak wydamy po 250-333PLN mc to 75-100zł. Szału nie ma czy się mylę. Warte rozważenia. Zawsze to większe zakupy = więcej jedzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiał bym to założyć rodzicowi, bo ja się gubię już z tym co mam :/

   Usuń
  2. Moim zdaniem musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy poświęcenie powiedzmy godziny na założenie konta jest warte takiej kwoty.

   Poza tym 10% to niemożliwe jest do osiągnięcia z bardzo bezpiecznej inwestycji, więc w rok tyle nie zarobią pieniądze. Więc na przykład jak kiedyś pisałeś, że skręcasz samemu papierosy, to ja na Twoim miejscu bym sobie zrobił roczny zapas tytoniu ;) Szczególnie, że cena papierosów czy tytoniu nie spadnie tylko raczej wzrośnie ;)

   Usuń
  3. Pomyślę, w sumie, 4-8kartonów albo z 2kg można by kupić. Jeszcze spytam w rodzinie czy nie potrzebują. Tyle, że rodzic, niechętnie chce kartą robić zakupy, podobno się stresuje wpisując PIN :)

   Usuń
  4. Ładne https://static.groupon.pl/17/25/1342086192517.jpg tzn. karta taka czarna jak premium :) Jakie konto ROR osobiste polecasz, jest coś lepszego niz 2% w AliorBanku? (4% lokata nocna połowy środków). Bo rezygnuję ze wspólnego i nie wiem czy założyć osobiste w AliorBanku czy gdzieś indziej. Ważne by można było kilka razy w miesiącu bez opłat wpłacać i wypłacać...

   Usuń
  5. Dodam, iż nic praktycznie na żywo nie kupuje, i karta z 5% AliorSync mi wystarczy na moje potrzeby. Żadne zwroty za paliwo czy 3% w dyskontach mnie nie interesują.

   Usuń
  6. Czemu niektóre banki pytają mnie o wykształcenie przy zakładaniu lokaty albo otwieraniu konta? Czy ten bank we wpisie to Polbank? Bo 12.07 dopiero co złożyłem dyspozycje zamknięcia 4 kont w Polbanku :/

   Usuń
  7. No chyba Alior jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, szczególnie, że możesz robić przelewy natychmiastowe do Synca.

   Co do rodzica to możesz z nim iść na zakupy ;)

   A co do pytania o wykształcenie, to chyba po prostu banki zbierają takie dane, żeby więcej wiedzieć o klientach.

   Usuń
  8. Czy ten bank we wpisie to Polbank?

   Usuń
  9. Odpisz oferta się kończy, a może na wakacje pojadę w październiku, fajki kupie czy konsolę, albo za semestr jakoś kartą zapłacę :P Coś ryzykuje? Ile zapłacę nie wydając 250PLN?

   Usuń
 2. W TOiP znalazłem (punkt 4.8) opłatę UBEZPIECZENIE 'karta bez ryzyka' 1,99 - bank zwraca pierwsze trzy składki od przystąpienia - zatem w 4ym miesiącu - zakładając że konta nie zamkniemy czeka nas dodatkowa opłata za ubezpieczenie 1,99 chyba że można z tego zrezygnować - nie sprawdzałem.

  TOiP: http://goo.gl/muHMn

  OdpowiedzUsuń
 3. poprawka: przy zakładaniu konta wybiera się czy chce się posiadać ubezpieczenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miałem konto w Polbanku to się załapuje czy nie??

   Usuń
 4. Cześć, czy monitorujesz tylko GRUPONA, czy też inne grupowe jak np. CITEAM?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie testowałem oferty Raiffeisena ale odradzam wam podobną promocję w mBanku . Reklamują się że za założenie konta z polecenia można dostać 400 PLN a odrzucają wnioski pod byle pretekstem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da się jeszcze 6mcy w mBanku przelewać sobie 4 zera tam i spowrotem i dostac karte kredytową 50tys limutu na tej podstawie?

   Usuń