wtorek, 23 października 2012

Alior Sync 50zł za otwarcie konta

Witam serdecznie, po długiej przerwie. Nie było mnie przez jakiś czas w kraju, a potem nie umiałem się zabrać z powrotem do pracy, no ale wracam w pełni sił i mam nadzieję, że będzie to można odczuć na blogu.

Do zaległych tematów i komentarzy wrócę w najbliższym czasie i chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że pomagacie sobie nawzajem w komentarzach do postów i informujecie w nich także o nowych ofertach.

Po raz kolejny o nowych klientów postanowił powalczyć Alior Sync. Na Grouponie oferuje on 50zł za otwarcie konta osobistego. Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w Alior Sync, to warto się nad nim zastanowić, jeśli robimy częste zakupy w internecie, ponieważ zwraca ono 5% wydatków "internetowych". Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w poprzednich notkach na temat banku Alior Sync.


Co do samego Groupona - jest on darmowy, tak samo jak konto w Alior Sync. Żeby otrzymać 50zł premii należy:
 - do 4 listopada założyć konto osobiste w Alior Sync poprzez link, który otrzymamy od Groupona,
 - do 25 listopada dokonać transakcji kartą wydaną do konta.

Premia zostanie wypłacona do 7 grudnia tego roku. Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów Alior Sync.

Moim zdaniem w najbliższym czasie Alior Sync nie da więcej pieniędzy za otwarcie konta, więc chyba warto korzystać z tej oferty, dopóki jest taka możliwość.

Link do oferty:
Groupon oraz Alior Sync

Regulamin oferty:
Regulamin promocji “Konto osobiste Sync na Groupon.pl”Zachęcam do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się u góry po prawej stronie. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz