środa, 26 września 2012

BZWBK nawet 300zł zwrotu

Kolejny bank zadebiutował na portalu zakupów grupowych. Tym razem jest to BZWBK oferujący nam konto osobiste Wydajesz & Zarabiasz z premią nawet do 300zł. Oferta polega na zwrocie 10% wydatków dokonanych kartą MasterCard Payback Multi. Maksymalny zwrot może wynieść 300zł.


Oferta ta przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Zachodniego WBK, którzy nie mieli otwartego konta w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Żeby otrzymać premię należy nabyć darmowy kupon, a następnie do 7 listopada zawrzeć umowę z bankiem.

Trzeba także podpisać umowę o kartę oraz o dostęp do bankowości elektronicznej.

Premia zostanie wypłacona w 2 miesiącach następujących po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę. Łączna wartość transakcji musi wynieść przynajmniej 50zł.

Ważne jest to, że w dniu wypłaty premii nie możemy mieć zamkniętego ani konta, ani karty. Karta do konta jest płatna 5zł miesięcznie, a konto jest darmowe, jeśli miesięcznie wpływa na nie 1000zł.

Premia zostanie wypłacona miesiąc po końcu promocji, czyli pod koniec lutego 2013r.

Optymalnie jest więc podpisać umowę z listopadzie, wtedy w grudniu i styczniu możemy dokonywać transakcji za które otrzymamy zwrot. Wtedy zostanie pobrana od nas najmniejsza ilość opłat miesięcznych za kartę.

Oferta ta jest z pewnością ciekawa dla osób, które nie miały jeszcze konta w BZWBK. Trzeba się jednak zastanowić, ile pieniędzy wydajemy w ciągu 2 miesięcy. Dodatkowo, jeśli będziemy ta karta płacić na przykład za paliwo, a mamy Dobre Konto w Millennium Banku, to nasz zysk nie wyniesie 10%, tylko 7%. Każdy musi sobie sam dla siebie przekalkulować opłacalność otwierania tego konta.

Link do oferty:
Gruper i BZWBK

Regulamin promocji:
Regulamin sprzedaży premiowej na Gruper.plZachęcam do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się u góry po prawej stronie. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

42 komentarze:

 1. Najpierw piszesz że "do 7 listopada zawrzeć umowę z bankiem" a potem "Optymalnie jest więc podpisać umowę z listopadzie" ... WTF?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde, to ja się pomyliłem, sory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej spoźniłem się na grupera, może ktoś przypadkiem kliknął dwa razy i odstąpi kupon? Mój email theart@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Oferta ponownie aktywna na gruperze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam wszystko kupuje po 0zł z banków ;) Najwyżej przepada i tyle :)

  OdpowiedzUsuń
 6. AliorSync daje 100zł na kredytówce:

  http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Alior-Bank-SA/11133703/.gJ77ox

  OdpowiedzUsuń
 7. Mógłbym prosić o więcej szczegółów apropo tej promocji w BZWBK ?! Czy zwrot dotyczy wszystkich płatności kartą czy tylko tych w supermarketach i na stacjach benzynowych ?!Ostatnio wogóle zmienił się regulamin i opłaty w BZWBK, ale jakoś nie mogę doczytać czego dotyczy ten 10% zwrot?! Wydawać by się mogło że każdej płatności?! ale czy na pewno ?! zastanawiam się właśnie nad założeniem tego konto i zgarnięcia premii .

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam pytanie znowu odnośnie neoBANK 100,00 PLN do 30 listopada 2012r przedłużyli promocję za przelew wynagrodzenia. Czy da się jakoś zamówić kuriera w oddziale online bo nie ma u mnie placówki? Co to za metoda aby pozostawić kontakt i czekać na telefon. Dziwny bank.

  http://online.neobank.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dać link do tej promocji.

   Usuń
 9. Z góry sorry za OT, ale właściwy wątek 300zł z BPH jest już chyba martwy.

  Mam do was pytanie. Wrzesień był trzecim miesiącem w którym robiłem "wpływy" na konto, ale pod koniec miesiąca okazało się, że brakuje mi jednej transakcji kartą, więc zrobiłem ja 29.09 w sobotę. Bank zaksięgował ją po weekendzie czyli 01.10. Co w takim przypadku? Transakcja jest liczona według daty wykonania operacji czy jej księgowania? Szkoda było by stracić premię:/ Na stronie BPH nie ma już regulaminu promocji, więc ciężko mi to zweryfikować.

  mat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mat.

   Zajrzyj do wątku 300zł z BPH. Tam jest moja opinia na temat tej sytuacji.

   Usuń
 10. Regulamin znajdziesz tu: http://goo.gl/2GduY
  W regulaminie jest mowa o dokonaniu transakcji, więc jak nie dostaniesz premii, składaj reklamację. Może się uda.

  OdpowiedzUsuń
 11. @Anonimowy, "ale pod koniec miesiąca okazało się, że brakuje mi jednej transakcji kartą" sam przeoczyłeś? Przecież po zalogowaniu kiedy środki są zablokowane można zobaczyć ile jest transakcji kartą. Ja w każdym miesiącu robię po trzy dla pewności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @up: niepotrzebnie. W maju otworzyłem konto, w czerwcu, w lipcu i w sierpniu zrobiłem przelewy, kartą zapłaciłem tylko 3 razy w sierpniu a wczoraj dostałem 300zł :)

   Usuń
 12. Ktoś zakładał konto dbNET 8,10%? Przy wizycie kuriera złożyłem 3 podpisy w kolejności: data z podpisem, data z podpisem, podpis. I nie wiem co podpisałem pierwszym podpisem z datą?! Też tak mieliście, proszę o info bo się martwię. Może to był odbiór przesyłki czy potwierdzenie danych?

  OdpowiedzUsuń
 13. niezła seria OT :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. kurcze nie zdążyłem przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Meritum daje 100zł po 15 dniach roboczych czy normalnych od księgowania czy od zrobienia zakupów? Trzeba je na stacji benzynowej?

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej, czy ktoś mógłby mi dać linka do wniosku, czekam i czekam i chyba nic nie przyjdzie z grupera a pewnie jest jakiś specjalny link. Moj email: theart@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 19. http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/ING-BANK/10884208/.gJ77ox

  OdpowiedzUsuń
 20. http://tinyurl.com/9c77dhk jak wyżej: 0 zł za otwarcie internetowego Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim z premią 200 zł. Trzeba wydać 1000zł do końca roku kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak opłat chyba, że nie wydamy kartą 100zł / mc to 7zł. Placówkę trzeba omijać bo 9zł wpłata i chyba wypłata. Więc 200zł można zgarnąć na czysto jeśli ktoś planuje dobre święta czy sylwestra :)

   Usuń
  2. Pit.

   Byłem, zobaczyłem, założyłem.

   Usuń
  3. Mat.

   Może to błąd albo ING nie przewidziało zainteresowania i o dziwo groupon dostępny jest tylko do końca dzisiejszego dnia!!!
   A zgodnie z informacją na http://www.ingbank.pl/aktualnosci?news_id=1001487%2Ckonto-direct-w-ing-z-premia-200-zl oraz co ważniejsze w Regulaminie promocji „Internetowe Konto Direct z premią 200 zł na Groupon.pl” kupony powinny być do 14.10.

   §3 Uczestnicy i warunki promocji

   1.2) nabędą darmowy kupon uprawniający do skorzystania z Oferty Promocyjnej, który będzie prezentowany w serwisie www.groupon.pl w terminie od 08.10.2012 do 14.10.2012 r.,

   Ciekawe czy to celowe działanie ING? Czyżby pierwsze niedotrzymanie zapisów regulaminu promocji?

   Gdyby ktoś nie zdążył mam jeden kupon kupiony jako prezent, mogę odstąpić.

   Usuń
  4. Jeśli to aktualne chętnie przyjmę ten grupon. arkuos@gmail.com

   Usuń
  5. Mat.

   Przykro mi, już go nie mam.

   Usuń
 21. Jak zrezygnować z karty (najlepiej poprzez www) w Merituദanku aby nie płacić 2zł/m-c?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mat.

   Bardzo dobre pytanie.
   Nie wnikając w szczegóły można powiedzieć, że z umowy i regulaminu MB wynika, że nie można złożyć dyspozycji rezygnacji z umowy o kartę czy jej zerwania. Za kartę należy płacić do momentu zerwania (rezygnacji) umowy o rachunek lub do momentu utraty ważności karty, o ile nie została wznowiona, a wznowienie jest automatyczne na 60 dni przed wygaśnięciem terminu ważności karty.

   Oto zapisy:
   Umowa rachunków bankowych oraz wybranych usług
   w tym kart debetowych, korzystania z elektronicznych kanałów dostępu (w przypadku podpisywania umowy przez kuriera)

   [Postanowienia w zakresie kart debetowych]
   § 7.
   8. Umowa w zakresie Kart ulega rozwiązaniu w dniu, w którym następuje rozwiązanie Umowy rachunku, do którego została wydana Karta.

   [Postanowienia końcowe]
   § 9.
   2. Umowa w zakresie Karty zawierana jest na czas równy okresowi ważności Karty i jest przedłużana na kolejne okresy podane w Taryfie opłat i prowizji pod warunkiem wznowienia lub wydania nowej Karty.


   Regulamin rachunków bankowych oraz wybranych usług dla Klientów indywidualnych w Meritum Banku ICB S.A.
   Rozdział 9
   Karty
   § 21.
   1. Karta wznawiana jest automatycznie przez Bank na 60 dni przed wygaśnięciem terminu ważności Karty pod warunkiem, że:
   1) Karta nie została zastrzeżona, ani nie został zamknięty Rachunek lub
   2) nie została złożona dyspozycja o rezygnacji ze wznowienia Karty, lub
   3) Bank nie podjął decyzji o niewznawianiu Karty.
   2. Posiadacz rachunku może złożyć pisemnie lub telefonicznie dyspozycję niewznawiania Karty najpóźniej na 60 dni przed upływem terminu ważności danej Karty.
   3. Termin ważności Karty to ostatni dzień miesiąca wskazany na Karcie jako data ważności Karty.


   Jednak nie rozpaczałbym. Kartę zawsze można ZASTRZEC. Zastrzeżona karta powinna być zwolniona z opłat, jednak w umowie, regulaminie i TOiP nie znalazłem na to potwierdzenia.

   Skontaktuj się z MB i zapytaj.
   Zastrzeżenie Kart
   Zgłoszenia zastrzeżenia kart przyjmowane są pod numerem telefonu: 801 980 888, (+48) 58 77 88 888 lub (+48) 58 88 80 888.

   Usuń
 22. Dostał już ktoś 50zł z mBanku?

  OdpowiedzUsuń
 23. Z karty Merituദanku zrezygnujesz tylko w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
 24. http://www.neobank.pl/aktualnosci.wbd?id=2026432922 proszę o prześwietlenie oferty tj. haczyki. Czy emerytura też wchodzi w grę? Np. zakładam konto, polecam komuś w rodzinie czy koledze, i tyko ja muszę przelewać wynagrodzenie? Razem dostanę 200zł? Po jakim czasie można zrezygnować itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mat.

   1. Czy emerytura też wchodzi w grę?
   2. Np. zakładam konto, polecam komuś w rodzinie czy koledze, i tyko ja muszę przelewać wynagrodzenie?
   3. Razem dostanę 200zł? (Domyślam się, że chodzi o połączenie dwóch promocji).
   4. Po jakim czasie można zrezygnować itd.

   Promocja „Przenieś wynagrodzenie do neoBANKU"
   Ad 1. Tak.
   Ad 2. Tylko ty.
   Ad 3. Nie.
   Ad 4. Po 3 miesiącach od dnia złożenia Deklaracji wpływów (tj. przekazywania emerytury), można odwołać Deklarację wpływów. Jednak by dostać Premię w postaci nagrody pienięznej w wys. 100 PLN, należy upewnić się, że trzeci Regularny wpływ na Konto z emerytury nastąpi w mocy ewentualnie odwołanej Deklaracji wpływów.

   Dla pewności rezygnujemy po trzech miesiącach Regularnych wpływów na Konto.

   Dotyczy to również pozostałych Premii: podwyższenie oprocentowaniea posiadanej lub przyszłej lokaty o 3 punkty procentowe (nie wiecej niż do 9%) lub otrzymanie 2000 punktów w programie lojalnościowym.   Promocja „Poleć nasz produkt"
   Ad 1. Tak.
   Ad 2. Osoba Polecana (Kolega), jeśli polecanym Produktem jest Konto osobiste z Deklaracją wpływów.
   Ad 3. Nie.
   Ad 4. Zrezygnować można w każdym casie, wystrczy, że nie będzie się informawać banku o tym, że kogoś się poleciło.   Teraz czas na HACZYKI.

   Promocja „Przenieś wynagrodzenie do neoBANKU"

   Najgroźniejszy haczyk: "§ 5 ust. 9 Niniejsza Promocja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez neoBANK."
   Tzn. jak korzystasz z promocji przeniesienia wynagrodzenia, nie możesz skorzystać z ŻADNEJ INNEJ promocji! Obawiam się, że może to dotyczyć również promocyjnych oprocentowań lokat i działać w drugą stronę, tzn. jeśli korzystasz obecnie z innej promocji, z tej też nie skorzystasz.

   Dodatkowo, wygląda to tak, że musisz się postrać by bank się z Tobą skontaktował i zaproponował ci skorzystanie z promocji.
   Jeszcze jedna ciekawostka "Promocja dotyczy wyłącznie rachunków osób fizycznych niezwiązanych z prowadzeniem pozarolniczej działalności gospodarczej."

   Plusem jest to, że można postarać się i korzystać z promocji cylkicznie, z regulaminu nie wynika, że jest to zabronione. Otwieramy konto, składamy Deklarację wpływów, po trzech miesiącach Regularnych wpływów na Konto zgarniamy 100 PLN, odwołujemy Deklarację wpływów, i jeśli promocja dalej trwa staramy się o ponowny kontakt z bankiem, tak by jeszcze raz zaproponowano nam udział w promocji.   Promocja „Poleć nasz produkt"

   Premię dostanie się tylko wtedy, gdy poleci się jeden z tych Produktów: Konto osobiste z Deklaracją wpływów, kredyt gotówkowy, kredyt odnawialny, karta kredytowa lub terminowa lokata oszczędnościowa.

   Premię pieniężną w wysokośći 100 PLN otrzyma się TYLKO wtedy, gdy Znajomemu poleci się produkt w postaci KREDYTU!!!

   Pozostałe Premie to: podwyższenie oprocentowaniea posiadanej lub przyszłej lokaty o 3 punkty procentowe (nie wiecej niż do 9%) lub otrzymanie 2000 punktów w programie lojalnościowym.

   Jednak bank może nam odebrać Premię, jeśli Polecony (Znajomy) zrezygnuje z Produktu przed upływem 3 miesięcy od DATY PODPISANIA przez siebie UMOWY.

   Dodatkowo, jeśli Znajomemu poleci się Konto osobiste z Deklaracją wpływów, to Znajomy nie będzie mógł skorzystać z promocji „Przenieś wynagrodzenie do neoBANKU".

   Również: "Promocja dotyczy wyłącznie rachunków osób fizycznych niezwiązanych z prowadzeniem pozarolniczej działalności gospodarczej."


   Plusem jest to, że możemy dostać kilka Premii — za każdą poleconą osobę. Pod warunkiem, że osoba ta nie posiadała wcześniej żadnego z Produktów: Konto osobiste z Deklaracją wpływów, kredyt gotówkowy, kredyt odnawialny, karta kredytowa lub terminowa lokata oszczędnościowa.


   Linki do regulaminów:
   http://www.neobank.pl/files/Regulaminy/Regulamin%20Przenies%20wynagrodzenie%20do%20neoBANKU%20%28wer.%2009-06-2011%29.pdf

   http://www.neobank.pl/files/Regulaminy/Regulamin%20promocji%20Polec%20nasz%20produkt%20%28wer.%2009-06-2011%29.pdf

   Usuń
  2. A pierwsza lokata Wysoki Procent 9% 2M łączy się z tym 100zł?

   Usuń
  3. http://www.neobank.pl/dla_ciebie/oszczednosci/lokaty_w_koncie_osobistym.wbd/lokata_wysoki_procent-gru10.wbd

   skorzystanie z oferty lokaty powitalnej energoLOKATA 1M wyłącza możliwość skorzystania z oferty Lokata WYSOKI PROCENT

   Bo z tego wynika, że przynajmniej jedena 1M lub 2M 9% przysługuje + 100zł premii?

   Usuń
  4. Mat.

   Powtórzę jeszcze raz: Promocja „Przenieś wynagrodzenie do neoBANKU" posiada zapis: "§ 5 ust. 9 Niniejsza Promocja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez neoBANK."

   A ja rozumiem to tak: jeśli korzystasz z promocji przeniesienia wynagrodzenia, nie możesz skorzystać z ŻADNEJ INNEJ promocji! Obawiam się, że może to dotyczyć również promocyjnych oprocentowań lokat i działać w drugą stronę, tzn. jeśli korzystasz obecnie z innej promocji, z tej też nie skorzystasz.

   Jest jeszcze jedna kwestia, można zastanowić się co neoBank rozumie pod pojęciem "nie łączy się"?
   Bowiem, można pokusić się o takie rozumowanie: jeśli bank posiada INNĄ promocję o bardzo podobnych warunkach i jednocześnie można byłoby spełnić warunki obu promocji, wówczas zabrania się ŁĄCZENIA tych promocji. Ale myślę, że chodzi o wszystkie promocje.

   Regulaminy lokat promocyjnych dla nowych klientów mówią:
   "§ 3 pkt. 3. ...Oferta nie jest dostępna dla osób które uczestniczyły lub aktualnie są uczestnikami innych promocji lokat powitalnych dla nowych klientów neoBANKU."

   Czyli korzystasz albo z energoLOKATA 1M albo Lokata WYSOKI PROCENT 2M.
   Jednak możesz równocześnie skorzystać z Promocji „Poleć nasz produkt" (tutaj 100 zł jest za polecenie kredytu).


   Promocja „Przenieś wynagrodzenie do neoBANKU" trwa do 30.11. Można założyć lokatę energoLOKATA 1M jeszcze w październiku, jednak musi skończyć się przed 30.11 i (jesli komuś zależy) skorzystać z promocji „Przenieś wynagrodzenie do neoBANKU".

   Myślę, że najlepiej będzie jak POMĘCZYSZ infolinię banku i zapytasz się, czy możesz jednocześnie skorzystać z Promocyjnej lokaty i promocji z wynagrodzeniem.

   Usuń
 25. Nie spać! mBank daje 200zł http://gruper.pl/x.php/1,29375/Cala-Polska-mBank-200-zl-w-gotowce-od-mBanku-i-oszczedzanie-z-mSAVER-na-9-przy-otwarciu-bezplatnego-eKONTA.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A AliorSync 50zł http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Alior-Sync/11935583/.gJ77ox

   Usuń
 26. Jak otrzymać premię 300 w WBK?

  Regulamin:
  2. Za transakcje objęte premiąuznaje siętransakcje wykonane przez Uczestnika Promocji będącego
  posiadaczem Karty, spełniające jednocześnie poniższe warunki:
  a. transakcje bezgotówkowe dokonane będąna terenie Polski przy użyciu terminala płatniczego
  b. transakcje rozliczone będąprzez Bank w okresie trwania Promocji.

  Transakcja bezgotówkowa - dokonanie za pomocąKarty bezgotówkowej płatności za towary lub
  usługi w terminalu POS, w tym zasilenie konta telefonu pre-paid w bankomacie oraz transakcje na
  odległość nie wymagające fizycznego przedstawienia Karty, takie jak: telefoniczne, mailowe, pocztowe
  i przez Internet (z wyjątkiem transakcji związanych z hazardem - zakupy w kasynach internetowych,
  czyli transakcje typu quasi-cash) oraz transakcje zbliżeniowe i transakcje typu CAT;

  Jak to rozumieć? Druga cześć przeczy pierwszej..
  Czy za zakupy stricte przez internet będzie przysługiwać premia?

  OdpowiedzUsuń