wtorek, 23 października 2012

mBank daje 200zł na Gruper

Jednocześnie z ofertą Alior Sync (opisywaną w poprzednim poście) na portalu Gruper pojawiła się oferta mBanku. Zdaje sobie sprawę, że mało już jest osób, które nie posiadają konta w tym banku, ale może komuś się to jednak przyda.

Oferta jest z pewnością ciekawa, ponieważ daje zarobić aż 4x więcej niż Alior Sync. Oczywiście nie może być za łatwo, więc warunki są trudniejsze do spełnienia.Żeby otrzymać premię wynoszącą 200zł trzeba w ciągu 2 kolejnych miesięcy wydać minimalnie 500zł miesięcznie kartą wydaną do eKonta.

Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów mBanku. Dodatkowo, żeby wziąć udział w promocji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych przez mBank. Wniosek o konto musi być złożony poprzez link, który zostanie nam wysłany po "zakupie" Grupera.

Wniosek o konto należy złożyć do 31 października. Transakcje, które mają zostać nagrodzone premią muszą zostać wykonane i zaksięgowane przez bank w listopadzie i grudniu. Odpadają więc zakupy pod koniec miesiąca. Należy uważać także na księgowanie transakcji zbliżeniowych, ponieważ są one księgowane z kilkudniowym opóźnieniem.

Premia zostanie wypłaca w 2 ratach w grudniu i styczniu, po spełnieniu warunków promocji.

Należy także pamiętać, że nie można zamknąć ani konta, ani karty przed wypłaceniem premii.

Link do oferty:
mBank i Gruper 200zł

Regulamin promocji:
„200 złotych od mBanku na Gruper.pl”Zachęcam do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się u góry po prawej stronie. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

10 komentarzy:

 1. niezle, 20% zwrot z wydanego 1000, lepiej niż raiffeisen który dawał tyle za 2000 (aczkolwiek 3 miesiące na płatności).

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.

  Mam konkretne pytanie. Dzisiaj załozyłem konto z grupera i nie wiem czy aby utrzymać 9 % na msaverze muszę wpłacić nie więcej niż 3 tyś zł na msc? Czy nie ma tego ograniczenia, a jedynie saldo do 10 tyś zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mat.

   Miesięczne wpłaty nie niższe niż 1000 zł (by mieć 9% przez 6 miesięcy).

   Ważne, żebyś nie przekroczył 10 000 zł (należy pamiętać, że na konto mSaver mogą wpływać pieniądze z zaokrąglania kwot transakcji – http://www.mbank.pl/informacja/#cats=n/1////oszczednosci/msaver_zaokraglanie_kwot_transakcji.html, również należy uwzględnić odsetki od wpłat z poprzednich miesięcy i zaokrągleń, to są czynniki powodujące przyrost salda rachunku), może się okazać, że 10 000 zł zostanie przekroczone szybciej niż mogło by się spodziewać.


   Usuń
  2. Mat.

   Ważne, by saldo nie przekroczyło 10 000 zł.
   Należy pamiętać o uwzględnieniu odsetek od wpłat z poprzednich miesięcy, również o kwotach, które przejdą na rachunek z powodu zaokrąglania kwot transakcji i odsetkach od nich.
   To są czynniki, które powodują, że saldo 10 000 zł można przekroczyć szybciej niż się zakładało.

   http://www.mbank.pl/informacja/#cats=n/1////oszczednosci/msaver_zaokraglanie_kwot_transakcji.html

   Usuń
 3. Mam pytanie, nie jestem pewny czy uda mi sie osiagnac miesiecznie platnosci na poziomie 500 zl. Czy jesli w jakims sklepie kupie cos karta a anastepnie zwroce i zwroca mi pieniadze na karte czy bedzie sie to zaliczalo do platnosci karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zwrot na kartę jest to jeden z rodzajów transakcji kartą, a konkretniej operacji kartą.
   Tylko, że regulamin promocji takich transakcji nie uznaje.

   "Za Transakcje kwalifikujące do udziału w Promocji uznaje się (...)
   a) transakcje bezgotówkowe dokonane na terenie Polski przy użyciu terminala płatniczego, które nie zostały anulowane, np. poprzez zwrot towaru".

   Usuń
 4. Czy wystarczy założyć eKONTO i wnioskować o kartę, żeby potem jej używać do wydania tych 2x500PLN i uzyskania premii ?! Czy konieczne jest wnioskowanie o rachunek oszczędnościowy, w regulaminie nie jest to jasno sprecyzowane, zresztą podobnie było w ING i premią 200PLN za wydanie 1000PLN ?!Do tej pory nie wiem czy trzeba zakładać 1 i 2 ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mat.

   Regulaminy obu promocji nic nie mówią o tym, że założenie konta oszczędnościowego jest warunkiem koniecznym do otrzymania premii.

   Usuń
  2. Niby tak, ale 9% KO to oferta najlepsza na rynku, i nowi nie korzystają, a nowi "starzy" (zakładałem 1-2tyg wcześniej) ostrzą z powodu 2% mniej.

   Usuń
 5. Chciałbym zapytać co w wypadku gdy dokonałem transakcji kartą w dniu 31.10.2012, data księgowania i operacji w systemie mBANKU jest zapisana jako 02.11.2012. Jak myślicie czy ta transakcja będzie mi zaliczona do wymaganych 500 PLN na listopad ?!Czy lepiej się ubezpieczyć i wykonywać kolejne?! Dodam że to była transakcja nie na pełne 500PLN, ale około 140PLN.

  OdpowiedzUsuń