środa, 6 marca 2013

4 bilety do kina dla nowych klientów Alior Sync

Alior Sync po raz kolejny walczy o nowych klientów i otwieranie kont osobistych. Tym razem we współpracy z Citeam oferuję nam 4 bilety kinowe do Cinema City za otwarcie konta.

Co należy zrobić, żeby skorzystać z oferty?

Należy wejść na stronę Citeam, z której po kliknięciu przycisku: "Skorzystaj" zostaniemy przeniesieni na stronę składania wniosku o konto osobiste w banku Alior Sync. Jak dokładnie wygląda proces otwarcia konta w Alior Sync można przeczytać tutaj:
Alior Sync otwarcie konta krok po kroku

Na złożenie wniosku mamy czas do 10 marca 2013 roku.

Do 7 kwietnia mamy czas na zrobienie jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Jest to warunek konieczny do spełnienia, jeśli chcemy otrzymać wejściówki do kina.

Dla kogo oferta?

Propozycja ta skierowana jest dla osób, które nie posiadają konta zarówno w Alior Banku, jak i Alior Sync. Żeby wniosek z tej promocji był zaliczony klient nie może mieć złożonego wniosku z innego źródła po dniu 01/11/2012.

Kiedy i jak otrzymam premię?

Po spełnieniu warunków promocji, otrzymamy telefonicznie za pomocą smsa 4 kody, które następnie możemy wymienić na 4 bilety do kina Cinema City. Kody zostaną wysłane uczestnikom, którzy spełnili warunki promocji pomiędzy 22, a 30 kwietnia.

Bilety pozwalają na obejrzeniu dowolnego seansu 2D w sieci kin Cinema City w całej Polsce. Listę kin Cinema City w Polsce można znaleźć tutaj:
kina Cinema City w Polsce

Kody sms można zrealizować w ciągu 6 miesięcy od ich otrzymania.


Czy warto skorzystać?


Jeśli ktoś nie ma konta w Alior Sync, to na pewno warto je założyć, jeśli robimy sporo zakupów w internecie. Co do samych biletów za otwarcie konta, to mi bardziej podobały się oferty, w których można było za otwarcie konta otrzymać pieniądze, jednak konto jest na tyle dobre, że trzeba się zastanowić, czy warto czekać na następna promocję, żeby je zakładać.

Link do oferty:
Alior Sync na Citeam

Regulamin oferty:
Regulamin promocji “Konto osobiste Sync na Citeam.pl 2013”

Konto osobiste w Alior Sync.

Samo konto w banku Alior Sync były opisywane na tym blogu wiele razy, więc jeśli ktoś chcę poczytać więcej na jego temat to zapraszam do wcześniejszych postów. W najbliższym czasie postaram się napisać nową, długą recenzję samego konta osobistego w Alior Sync.

Wszystkie posty na temat Alior Sync można znaleźć poprzez ten link:
Alior Sync wszystkie posty

Szczególnie jednak polecam zapoznać się z tym na temat zmian w sposobie naliczenia premii zwanej cashback:
Alior Sync zmiany w cashback

12 komentarzy:

 1. Zauważam pewną tendencję, że banki coraz częściej namawiają do zakładania konta za pomocą tego typu bonusów. Co prawda do tej pory najpopularniejsze była określona kwota za polecenie nowego klienta. Z biletami do kina jeszcze się nie spotkałam. Tak czy inaczej uważam, że to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę słabe jest tylko to, że czar bardzo szybko pryska. Sync zachęcał też wcześniej super cashbackiem, jednak jak się zdaje już wkrótce w ogóle nie będziemy mogli z tej funkcjonalności korzystać. I tylko, jak wprowadzą opłatę za korzystanie z konta/karty przy brku spełnienia określonych wymogów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj z kolei mBank daje jakieś upusty na Off festiwal

  OdpowiedzUsuń
 4. E tam jak nie chodzę do kina więc i tak bym nie skorzystała.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja skorzystałem z tej oferty. Co więcej do dzisiaj korzystam z ich konta i bardzo je sobie chwalę. Godne polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogólnie to lipa ta promocja byłą. Mojej dziewczyny nie chcieli wpuścić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Now, with safer, effective and less invasive ways of
  behavioral treatments, patients can very well keep clear of the
  dangers that psychiatric drugs for example Adderall have.
  Food and Drug Administration (FDA), the majority of medications bought by U.
  The Washington Post reported: " A Charlottesville judge ruled Wednesday morning that the medical records of Yeardley Love, a former University of Virginia women's lacrosse player who was slain in May, will remain sealed until he reviews them and determines whether they are relevant.

  My blog post ... adderall side
  effects

  OdpowiedzUsuń
 8. hejka musze sobie takie zrobic u siebie

  OdpowiedzUsuń
 9. warto czytać takie blogi świat od razu staję sie piekniejszy !

  OdpowiedzUsuń