piątek, 1 marca 2013

Nawet 100zł zwrotu od BZWBK

Od razu chciałem wszystkich przeprosić za długą nieaktywność, która była spowodowana wyjazdem za granicę i przygotowaniami do niego. Potem dopadło mnie jeszcze choróbsko i tak właściwie minął mi cały luty.

Czas jednak wrócić do świata finansów, w którym około 2 tygodnie temu pojawiła się oferta banku BZWBK, na której można zarobić nawet 100zł zwrotu za wydatki kartą.

Co należy zrobić żeby wziąć udział w promocji?

Po pierwsze jest to oferta dla aktualnych klientów banku. Jest to na pewno miła odmiana od większości promocji, gdzie nagradzani są tylko nowi klienci. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby konto w BZWBK otworzyć i skorzystać z tej promocji.

Drugim ważnym punktem jest konieczność posiadania karty debetowej lub kredytowej w banku. Kolejny plus dla banku, który nie traktuję w specjalny sposób jednego rodzaju klientów, tylko oferta jest dostępna dla wszystkich osób posiadających kartę w BZWBK.

Jeśli spełniamy już 2 powyższe warunki należy zgłosić chęć udziału w promocji. By to zrobić należy wypełnić formularz na specjalnej podstronie serwisu BZWBK:
Formularz zgłoszeniowy

Co zrobić by otrzymać zwrot?

Konkurs trwa od 15 lutego do 31 marca i w tym okresie należy dokonać transakcji kartą na określoną kwotę. Transakcję muszą zostać rozliczone przez bank do 10 kwietnia. Daje nam to możliwość robienia zakupów do końca marca, jednak najlepiej zrobić to jak najszybciej.

Gdy uzbieramy w tym okresie transakcji na 500zł to dostaniemy 50zł zwrotu. Gdy dokonamy transakcji na 1000zł to otrzymamy maksymalny przewidziany w tej promocji zwrot wynoszący 100zł.Wychodzi nam z tego, że zwrot może osiągnąć maksymalnie 10% wydanej przez nas kwoty. Jest to moim zdaniem bardzo wysoki procent, który jest dwukrotnie wyższy niż zwrot choćby z Alior Sync za wydatki w internecie.

Najlepsze w tej ofercie jest to, że nie mamy ograniczenia gdzie możemy dokonywać płatności kartą BZWBK. Mogą być to zarówno zakupy w sklepach, jak i w internecie. Oczywiście, jeśli mamy dużo rożnego typu wydatków, to najlepiej z tej oferty skorzystać w takich miejscach, gdzie normalnie nasz zwrot za transakcje jest najniższy.

Ja na przykład nie wykorzystam tej oferty do płatności w internecie, gdzie zawsze płace kartą Alior Sync. Będę się starał wykorzystać ją do płatności za paliwo, zakupy w markecie, czy jakieś zakupy w sklepach typu Ikea.

Jeśli sami nie mamy dużych wydatków a posiadamy jakąś kartę BZWBK to warto popytać w rodzinie czy nie możemy zapłacić komuś za zakupy, a ta osoba odda nam za to pieniądze. Warto to zrobić nawet z podzieleniem się zwrotu na 2 osoby, co zapewni nam i tak proste 50zł zarobku.

W jaki sposób otrzymamy zwrot?

Zwrot otrzymamy w postaci karty prepaid, która zostanie wysłana na nasz adres korespondencyjny. Nagrody zostaną wysłane do uczestników 30 kwietnia.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że pula nagród w tej promocji wynosi 1'000'000zł. I zwrot dostaną te osoby, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Więc liczba osób, które mogą otrzymać maksymalny zwrot wynosi 10'000.

Pula nagród nie jest zbyt duża, a bank raczej nie będzie skłonny mówić ile osób spełniło już warunki promocji. Dlatego warto zrobić to jak najszybciej, ale nie nastawiać się na 100%, że taki zwrot otrzymamy.

Regulamin oferty:
Regulamin Konkursu „50 za 500”


9 komentarzy:

 1. A czy ta promocja łączy się z poprzednią promocją tego banku??? Chodzi mi o 3x50zł za założenie konta, zapłatę kartą debetową oraz za transakcje internetową> ostatnie 50 zł ma z tego przyjść na koniec kwietnia...???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby połączyć te 2 oferty. ;)

   Usuń
 2. Gdzie można zrobić zakupy spożywcze aby wydać regulaminowe marcowe 50zł za transakcje internetową w promocji 3 kroki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpinam się do pytania, gdzie można wydać 50zł aby to 50zł odłożyć, bo wszystko co można kupić do 50zł to się nie opłaca (14-15zł wysyłka) albo mam takie rzeczy. Nawet do 100zł nic mi do głowy nie przychodzi...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie to bardzo się cieszę że wróciłes, bo się bałem że blog umarł - ale dobrze że się myliłem :) Welcome back

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukam odpwiedniej apteki interetowej,gdzie odbiór towaru będzie w paczkomacie Tania opcja na wydanie tych min.50zł,chcociaż wiadomo,że wydam zdecydowanie więcej.Leki zawsze się przydadzą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chodzi o sklep internetowy to polecam Alma24, jeśli jesteście tylko w zasięgu to powyżej 50zł dostawa jest gratis.
  Ewentualnie dobra też jest oferta tesco, tam jest opłata ale niewielka 2-3zł (mówię o opłacie za dowóz)

  OdpowiedzUsuń
 7. A czy przy korzystaniu z karty debetowej nie ma wliczanych dodatkowych opłat.

  OdpowiedzUsuń
 8. outlet coach purse These are the tears of cеlebrating а sack
  in the first caareer game on уour football teаm with his biggest fan, a mature brotheг who
  was simply part of last Ѕatuгday's home
  crowd of 49,111.Shoppers may head to Causeway Вay's
  Fahiοn Walk, showcasіng local fashion designers and trends offеrіng a youn and
  fashіonаble crowd. Coach Factory Outlets Online Store

  OdpowiedzUsuń