wtorek, 29 maja 2012

Alior Sync co należy zrobić, żeby dostać 100zł?

W tym poście będę chciał dokładnie wyjaśnić co musimy zrobić, żeby otrzymać 100zł za otwarcie konta w nowym banku Alior Sync.

Po pierwsze należy wejść na stronę internetową: Ty i SyncNa stronie należy wpisać swoje 6 ulubionych cyfr, a następnie odpowiedzieć na 4 pytania dotyczące Alior Sync. Następnie możemy powiązać konto z facebookiem i potwierdzić numerem PESEL, lub też po prostu podać nasze dane osobowe (jeśli nie mamy facebooka, lub po prostu tak wolimy).

Zrobienie tej ankiety upoważnia nas do otrzymania 100zł gdy założymy już właściwie konto w Alior Sync. Konto w banku będzie można założyć w czerwcu, ale konkretna data nie jest jeszcze znana. 50zł otrzymamy od razu po podpisaniu umowy (bez spełniania dodatkowych warunków), a kolejne 50zł otrzymamy po zrobieniu 3 transakcji kartą, która będzie bezpłatnie dołączona do konta.

O tym kiedy będzie można założyć konto na pewno poinformuję na blogu. Samo założenie konta będzie bardzo ułatwione ponieważ wszystko będzie się robiło przez internet. Nie będziemy musieli odwiedzać oddziału, ani spotykać się z kurierem.

Chciałbym poinformować o tym, że konto będą mogły zakładać także osoby niepełnoletnie, ale takie , które ukończyły 13 rok życia.Dodatkowo każda osoba, która założy konto z mojego linka polecającego pomoże mi w zdobyciu nagrody,  które są przewidziane dla osób najbardziej polecających Alior Sync. Już w tym momencie dziękuje wszystkim za pomoc, ponieważ jak na razie z mojego linka konto założyło 51 osób.

Jeśli Ty też chcesz mi pomóc i przy okazji zarobić 100zł to zapraszam: Ty i Sync

Zapraszam także do zapoznania się z poprzednimi postami na temat banku Alior Sync:
Alior Sync daje 100zł oraz dokładny opis funkcji konta
Alior Sync daje 100zł na dobry początek

Chciałem wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to na bycie na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informację o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

19 komentarzy:

 1. "otrzymania nagrody pienięŜnej w wysokości 100 zł wpłacanej na Konto osobiste Uczestnika Promocji po trzech miesiącach Regularnych wpływów na Konto" oferta do jutra! da się wyrobić?

  http://www.neobank.pl/dla_ciebie/promocje/promocja_przenies_wynagrodzenie_do_neobank.wbd?tab=1&stab=0

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałem kiedyś o tej ofercie, ale Neo Bank mnie nie przekonuje no i dodatkowo to muszą być przelewy od pracodawcy, więc jak dla mnie odpada. Lepiej poczekać na jakąś ciekawszą ofertę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do kiedy promocja AliorSync założenie konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadal nie działa połączenie z Facebookiem,może mam coś zwalone. Musze wypłonić ręcznie :/ Nagram to i dam na blogi :) Ale koło soboty-pon pewnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. W czerwcu się kończy i 3 dni wcześniej będą o tym informować. No to jak Ci nie działa to spróbuj wpisać swoje dane po prostu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No powodzenia tyle osób to dla banku zarobiłeś z 5000PLN (zdobycie jednego klienta wyceniane jest na 50-400PLN zależy jaki bank pewnie). Masz dar powinieneś zdobywać poleconych w buksach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że nie wygram za to biletów do kina. ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko fajnie, ale masz mały błąd w opisie - w konkursie nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie, brat 15 lat próbował i nie wyszło, wyrzuciło błąd w momencie wpisywaniu nr PESEL.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorzuciłem do postu screen z wypowiedzią Alior Sync z facebooka. Proponuję napisać do nich mejla: konkurs@sync.pl i powiedzieć im, że coś nie działa i powołać się na to zdjęcie co wrzuciłem i potwierdzić to screenem ekranu.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Konto niepełnoletnie mogą założyć, ale nie mogą brać udział w konkursie Ty i Sync, gdyż tam mogą brać tylko osoby pełnoletnie.

   Usuń
  3. No chyba, że tak to wygląda. Dzięki za uświadomienie. :)

   Usuń
 9. A wiadomo do kiedy jest ta promocja, albo chociaż mniej więcej ile ma trwać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do otwarcia banku, które ma nastąpić w czerwcu. Alior Sync ma o tym poinformować 3 dni wcześniej.

   Usuń
  2. Ok dzięki

   Usuń
 10. Mam jeszcze jedno pytanie napisałeś że 50zł otrzymamy od razu po podpisaniu umowy. I tu jest pytanie: w jaki sposób ona zostanie podpisana skoro nie będziemy musieli podpisywać umów przez kuriera ani w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak jak można otworzyć umowę w Aliorze czy w Optimie. Wypełniasz umowę a podpisanie następuje w momencie potwierdzenia danych z przelewu weryfikacyjnego wykonanego z własnego rachunku.

   Szybko prosto i łatwo, aczkolwiek mogą mieć z tym problem posiadacze kont w Nordei, gdzie za pomocą przelewu nie da się założyć konta w Aliorze (brak kodu pocztowego).

   Usuń
  2. No może być tak jak napisał Marek, chociaż może też być coś takiego, że będzie możliwość podpisania umowy, którą sami drukujemy, a następnie zeskanowanie jej i wysłanie do banku.
   Bo BGŻ Optima to bank jednak wyłącznie do oszczędzania, a Alior Sync będzie też służył na co dzień, jeśli będą wydawać karty do konta.

   A co do Nordei to ciekawa sprawa, zobaczymy niedługo jak to wszystko rozwiążą.

   Usuń
 11. Warto poczekać, 100zł a potem problemy, hm pazerny dwa razy straci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samo złożenie wniosku poprzez Ty i Sync nie jest równoznaczne z otwarciem konta. Premia to fajna sprawa, więc warto ją zgarnąć, a co się potem zrobi z kontem to inna sprawa.
   I problemów nie powinno być, bo jak Alior Sync chce zdobyć klientów to musi im dać dobre warunki. Oni wiedzą, że do nich przyjdą mobilne osoby, które w razie czego zmienią od razu bank na inny. Raczej ich target to nie klienci PKO, którzy są wierni jednemu i słusznemu bankowi. :P

   Usuń