piątek, 25 maja 2012

Alior Sync daje 100zł na dobry początek

W internecie pojawiła się oferta nowego banku Alior Sync. Była ona zapowiedziana już dawno temu, a dzisiaj ujrzała ona światło dzienne.Alior Sync przedstawia nam stronę Ty i Sync dzięki której możemy otrzymać 100zł gdy założymy konto w banku Alior Sync. 50zł będzie nam wypłacone od razu po otwarciu konta, a kolejne 50zł po dokonaniu 3 transakcji kartą, która będzie dołączona bezpłatnie do konta.

Żeby otrzymać 100zł należy przed otwarciem konta wejść na stronę Ty i Sync i odpowiedzieć na 5 pytań na temat tego czego oczekujemy od nowego banku.

Zapraszam wszystkich do skorzystania z oferty. W kolejnym poście poruszę temat innych korzyści, które możemy mieć zakładając konto w Alior Sync. Z pewnością będzie to najbardziej innowacyjny bank na polskim rynku. No i jest to bardzo fajna okazja do zarobienia 100zł.

Zakładając konto z mojego linka referencyjnego pomagacie mi w zdobyciu nagrody, które są do wygrania dla osób, które zachęcą największą ilość ludzi do założenia konta w Alior Sync.

8 komentarzy:

 1. Zarejestrowałem się, użyłem ref-linku.
  Należy Ci się za całą stronę i pracę :)
  A jeśli ktoś mi chce pomóc to proszę:
  https://ty.i.sync.pl/inv/sfgGUtlAeg

  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety strona się posypała nie wróży to zbyt dobrze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. albo wróży duże zainteresowanie :)
   Fakt, początkowo były błędy, jak to w wieku dziecięcym, ale od wczorajszego południa strona działa bez większych zająknięć.

   Usuń
 3. Dzięki Anonimowy :)

  PMB to musiały być jakieś chwilowe problemy, bo teraz wszystko działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oferta ciekawa, ale mogłeś się bardziej wysilić w poście. Chodzi mi o warunki przyznania 100 zł, czy te wymienione to wszystkie? Czy po zrobienie 3 transakcji można spokojnie przelać resztę z tych 100 zł i zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 5. No tak, te wymienione to wszystko ;) Ale myślę, że Alior przedstawi na tyle ciekawą ofertę, że na początku na pewno nie będzie warto zamykać tego konta. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiem że konto będzie można założyć dopiero w późniejszym terminie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Konto będzie można założyć w czerwcu.

  OdpowiedzUsuń