środa, 6 czerwca 2012

Karta kredytowa Citibank LOT - 100zł premii i 20% zniżki

Na grouponie pojawiła się kolejna propozycja Citi Banku, który tym razem we współpracy z LOTem wydaje kartę kredytową CitiBank LOT MasterCard. Jest to kolejna oferta tego banku na gruponie, wcześniej mogliśmy kupić kartę kredytową wydaną razem z Wizz Airem, o której pisałem tutaj: klik


Tym razem bank Citi Handlowy rozpoczyna współpracę z naszym narodowym przewoźnikiem - LOT. Dzięki karcie otrzymamy kilka bonusów:

Pierwszym jest bez wątpienia premia 100zł, którą dostajemy bez spełnienia dodatkowych warunków.

Drugim jest 20% zniżka na jednorazowy zakup biletów w LOT. Jest to bardzo ciekawa propozycja, ponieważ zniżkę możemy otrzymać aż dla 9 osób podróżujących razem. Więc jeśli mielibyśmy lecieć w daleką podróż ze znajomymi lub rodziną to z taką zniżką można oszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Warto zaznaczyć, że podróż musi się odbyć pomiędzy 1.12.2012-30.09.2013.

Dla osób korzystających z programu partnerskiego Miles&More ważną wiadomością jest z pewnością to, że po dokonaniu pierwszej transakcji kartą otrzymuje się od 1000 do 3000 punktów w zależności od tego jaki rodzaj karty wybierzemy. Punkty zbieramy także za wszystkie transakcje kartą.

Kolejnym ważnym aspektem tej oferty jest zwolnienie z pierwszej rocznej opłaty za prowadzenie karty. Jak otrzymać zwolnienie z opłaty rocznej za prowadzenie karty w kolejnych latach można przeczytać tutaj:
Karta kredytowa, opłacalna czy nie?

Sama karta upoważnia nas do skorzystania z wielu zniżek oraz usług concierge.

Więcej szczegółów można przeczytać na stronie groupona:
Karta kredytowa Citibank LOT - 100zł premii i 20% zniżki

Dla kogoś kto korzysta z usług LOTu jest to bardzo ciekawa oferta. Może skorzystać z niej także ktoś, kto chce po prostu zgarnąć 100zł premii. W przypadku gdy nasz wniosek o kartę nie zostanie zaakceptowany, to możemy się starać o zwrot 5zł za kupon na grouponie.

Chciałem wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to na bycie na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informację o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

8 komentarzy:

 1. Heh, no i powinien Pan przeczytać regulamin. W razie odmowy wydania karty mozna się ubiegać o zwrot 5 zł od grupon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo za zwrócenie uwagi, już poprawiłem :)

   Usuń
 2. mBank też teraz jednorazowo dawał 20% zniżki na bilet, promocja chyba do końca czerwca trwa. Inna sprawa, że nie za bardzo się opłaca, gdy OLT lata na lokalnych trasach taniej bez zniżki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ale LOT nie lata tylko na lokalnych trasach ;)

   Usuń
  2. Jasne, mówie tylko na swoim przykładzie, w zeszłym miesiącu 2 razy latałem GDA-WAW tam i powrót i eurolot niestety nic ciekawego nie oferował ;)

   Usuń
 3. Się tak zastanawiam. Obecnie mam kartę w Citi MasterCard World, ale od tego miesiąca będzie ona już płatna 8 zł. Ciekawe, czy jakbym się tej pozbył, to czy by mi dali następną ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie warunki trzeba spełnić aby dostać kredytówkę? Czy rodzic na rencie też dostanie? Wiadomo, że chodzi o 2 stówki ;)

   Usuń
 4. @Rafał: Aż tak dokładnie nie wiem jak to wygląda.

  @Marcin: Trzeba mieć stały dochód, wg Citi około 1200zł miesięcznie. Dokładniej trzeba przeczytac w regulaminie konkretnej promocji i konkretnej karty.

  OdpowiedzUsuń