wtorek, 12 czerwca 2012

Alior Sync - ostatnia szansa na 100zł

Już tylko do jutra można skorzystać z oferty Ty i Sync , która pozwala na otrzymanie 100zł za otwarcie konta w powstającym właśnie banku Alior Sync.Podsumowując najważniejsze informacje opisywane przeze mnie już w poprzednich postach.

Aby otrzymać premię należy wejść na stronę Ty i Sync. Podać 6-cyfrowy numer, który będzie ostatnimi cyframi naszego przyszłego numeru konta i następnie odpowiedzieć na 4 proste pytania. Później musimy podać nasze dane i pierwszy krok do otrzymania 100zł jest już za nami. Zrobienie tego zajmuję około 2 minut.

Samo konto, jak i wydana do niego karta jest darmowa. 50zł otrzymamy na nasz nowo otwarty rachunek bez dodatkowych wymagań. Kolejne 50zł otrzymamy po dokonaniu 3 transakcji wcześniej wspomnianą kartą. Więc najlepiej wykorzystać te pierwsze 50zł na jakieś drobne zakupy i dzięki temu otrzymać kolejne 50zł.

Otwarcie banku nastąpi w czerwcu. Dokładna data nie jest jeszcze podana do publicznej wiadomości. O wszystkich aktualnościach będę oczywiście Was informował.

Poprzednie posty na temat Alior Sync:
Alior Sync co należy zrobić, żeby dostać 100zł?
Alior Sync daje 100zł oraz dokładny opis funkcji konta
Alior Sync daje 100zł na dobry początek

Chciałem wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to na bycie na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informację o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

3 komentarze:

 1. A niech tam, zarejestrowalem się z Twojego linka polecającego :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam 7 osób także nawet biletu nie wygram :P

   Usuń
  2. Dzięki Kamil :)

   Według mnie 7 osób może wystarczyć na bilet do kina. W końcu jest 546 nagród, więc tyle osób musiałoby być lepszych od Ciebie. Wniosków o konto w konkursie będzie coś koło 60'000 moim zdaniem. No ale nie ma co gdybać, zobaczymy za dwa miesiące.

   Usuń