środa, 26 września 2012

mBank 100zł za otwarcie + mSaver na 9%

Kilka dni temu na grouponie pojawiła się oferta promująca eKonto w mBanku. Niestety przez kilka dni nie miałem dostępu do internetu, więc mogę ją opisać dopiero teraz. Mam jednak nadzieję, że jeszcze komuś się ten opis przyda i ktoś jeszcze z niej skorzysta.

Żeby uczestniczyć w promocji w której można otrzymać 100zł na konto oraz 9% na koncie mSaver należy nabyć darmowy groupon i złożyć poprzez podany link wniosek o eKonto. Należy wnioskować także o kartę oraz dokonać nią 3 transakcji bezgotówkowych. Przy wypełnianiu wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wniosek o otwarcie konta należy złożyć do 7 października 2012r.

Po spełnieniu warunków promocji nasze konto zostanie dwukrotnie doładowane kwotą 50zł. Zostanie ona przyznana w ciągu 2 miesięcy: listopad oraz grudzień. W chwili przyznania premii nie można złożyć wypowiedzenia umowy oraz zamknąć karty, ponieważ w takim przypadku premia nie zostanie przyznana.

Oferta:
mBank i Groupon

Regulamin promocji:
Regulamin promocji 100zł

Dodatkowo dla nowych klientów mBanku istnieje możliwość otrzymania 9% na koncie oszczędnościowym mSaver przez 6 miesięcy do kwoty 10'000zł. Oferta jest skierowana dla osób, które nie posiadały rachunku w mBanku i MultiBanku przed 17 września 2012.Żeby otrzymać zwiększone oprocentowanie na koncie mSaver należy wpłacać na konto miesięcznie co najmniej 1000zł miesięcznie. Przystąpić do promocji można do końca tego roku. Oprocentowanie konta mSaver może się zmniejszyć, jeśli RPP zmniejszy stopy procentowe o 0,5%.

Regulamin mSavera:
REGULAMIN PROMOCJI „Większe Oszczędności”

Na czym dokładnie polega mSaver można przeczytać tutaj:
mBank i mSaverZachęcam do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się u góry po prawej stronie. Pozwoli Wam to być na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informacje o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz