piątek, 1 lutego 2013

Blog o oszczędzaniu 2012 prośba o głosy

Blog Finanse dla wszystkich bierze udział w plebiscycie na Blog o oszczędzaniu 2012 organizowanym przez Mennicę Wrocławską.

Jest to pierwszy konkurs w którym bierze udział mój blog i mam nadzieję na osiągnięcie jak najwyższego rezultatu. Jednak jakiekolwiek miejsce w tym konkursie jest możliwe tylko dzięki zaangażowaniu czytelników bloga.


Jeśli jesteś czytelnikiem bloga Finanse dla wszystkich i skorzystałeś kiedykolwiek z jakiegoś mojego tekstu to bardzo proszę o głosowanie na mojego bloga. Każdy głos się liczy! :)

Ważne w tym konkursie jest to, że gdy chcemy zagłosować na bloga w konkursie nie musimy podawać żadnych danych, nie musimy lubić nic na facebooku. Wystarczy wejść na stronę głosowania, wybrać bloga z listy i kliknąć głosuj.

Nagrody w konkursie można zdobyć za pierwsze 10 miejsc, a w konkursie startują 23 blogi. Pierwsza nagroda to sztabka złota o wadze 10 gramów, a kolejne 9 nagród to srebrne monety 1 uncjowe.

Zagłosować można na stronie Mennicy Wrocławskiej znajdującej się po tym linkiem:

Głosowanie - blog o oszczędzaniu 2012

PS: To już drugi post dzisiaj, więc żeby ktoś nie przegapił poprzedniego:
Statystyki bloga 01/2013

10 komentarzy:

 1. Poszło. Głos nr 23 jest ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak zamknąć konto, żeby w lutym dostać zwrot i nie płacić w marcu za konto (chyba będzie trzeba wpłacić te 2000 zł i dopiero zamknąć)?

  OdpowiedzUsuń
 3. jak można zagłosować na tego blog skoro tu się nic nie dzieje, prowadzący chyba go porzucił, a nieregularne artykuły które się ostatnio ukazywały były tematami ściągniętymi z innych blogów - trudno się oprzeć takiemu wrażeniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no tak, że nie zawsze liczą się wypociny a zysk własny. U mnie to ponad 2200zł netto.

   Usuń
 4. jedyne autorskie teksty ostatnio to "statystyki bloga" oraz "prośba o głosy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nie ma nowych promocji z premiami?

   Usuń
 5. fajnie było tutaj zajrzeć meega fajny blog - polecam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oszczędzanie to trudna sztuka, wcale nie jest tak łatwo się tego nauczyć, fajnie, że są blogi na których możemy czytać porady w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń