piątek, 30 marca 2012

Raiffeisen Bank i Gruper dają 200zł za otwarcie konta

Dwa dni temu pojawiła się nowa oferta banku oraz portalu zakupów grupowych. Tym razem Raiffeisen Bank Polska oferuje 200zł za otwarcie konta poprzez ofertę zamieszczoną na serwisie Gruper.

Kupon umożliwiający skorzystanie z promocji można dostać za darmo ze strony Grupera. Kupon można zakupić do wtorku, 3 kwietnia do godziny 10:00, a do 8 kwietnia należy wypełnić wniosek o otwarcie konta osobistego Comfort Direct.

Warunki, które należy spełnić, żeby otrzymać premię 200zł są następujące:
- do 30 czerwca podpisać umowę do konta
- na rachunek uczestnika promocji muszą wpłynąć 2 przelewy, każdy po przynajmniej 1000zł i musi się to stać w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych
- należy aktywować dostęp do bankowości mobilnej
- należy wykonać 2 transakcje z użyciem bankowości mobilnej (przelew lub otwarcie lokaty)

Po spełnieniu tych warunków w ciągu 2 miesięcy rachunek uczestnika zostanie zasilony dwoma przelewami, po 100zł każdy.

Więcej informacji a także możliwość zakupu kuponu znajduję się na stronie Grupera: Raiffeisen i Gruper
Regulamin promocji można znaleźć tutaj: RegulaminWracając jeszcze do samego konta w Raiffeisen Banku to jest ono darmowe, kartę do konta można wykonać darmowo 6 wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce (potem płacimy 3,99zł). Jedynym kosztem może być karta, która jest płatna 1,99zł, jesli w ciągu miesiąca nie wykonamy kartą płatności na kwotę 250zł

Co do moich odczuć na temat promocji to warunki nie są łatwe do spełnienia, ale kwota 200zł nagradza włożony w to wysiłek. Wielkim plusem tej oferty jest to, że nie musimy zamrażać żadnych środków na dłuższy okres czasu. Sam na pewno zamierzam z niej skorzystać i poinformuję Was o przebiegu tej promocji.


Serdecznie zapraszam na facebook'owy profil bloga:
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkich

12 komentarzy:

 1. Te przelewy troszkę spore ... Szkoda

  OdpowiedzUsuń
 2. No spore, ale zaraz potem można tą kasę wypłacić z konta i używać gdzie indziej. Więc można to traktować to jako inwestycje. Jak 2 razy się dostaje po 100zł miesięcznie przy koszcie 1000zł to jest 10% miesięcznie. Na kokosie się nie da tyle zarobić, na giełdzie pewnie czasami się da, ale to już inna bajka. ;D Szczególnie, że na kokosie czy giełdzie kasa jest zamrożona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skorzystałem z tej promocji i myślę, że warunki są łatwe do spełnienia o ile ktoś ma już jakieś konto "internetowe" obraca przelewami. Dla mnie np żadnym problemem nie będzie zrobić dwa przelewy na kwotę 1000 zł każdy. W końcu ta kwota nadal jest do mojej dyspozycji i tego samego dnia mogę zrobić przelew zwrotny. Liczy się to że zaksięgowano wppłatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dokładnie tak jak mówisz. Tracimy teraz na podatku Belki to w taki sposób można sobie odbić tą stratę.
   Pozdrawiam i dzięki za wizytę

   Usuń
 4. totalny bezsens.... robią promocje dla ciarachów którzy sie łakomią na 200 zł a potem zamykają konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakiś sposób musi się to bankowi opłacać inaczej by tego nie robili.

   Usuń
  2. a jak banki robia w umowach zapisy z gwiazdkami i drobnym drukiem, to jest OK?

   Kazda ze stron chce cos ugrac

   Usuń
  3. Trzeba po prostu dokładnie czytać umowy. Powiem tak, bank musi kogoś oskubać, żeby zyskać mógł ktoś. Mam nadzieję, że dzięki moim wpisom kilka osób przestanie dawać zarabiać bankom.

   Usuń
  4. Mam pytanie, czy skoro jeden przelew na ponad 1000 zł zrobiłem dzisiaj tj. miesiac kalendarzowy banku maj tak ? A jak zrobię drugi 2 czerwca i 2 transakcje z telefonu to spełniłem warunki tak? Kartę dzisiaj aktywowałem. Pozdrawiam i liczę na szybką odp.

   Spoko blog :)

   Usuń
  5. Tylko transakcja musi być zrobiona przez telefon jeszcze w tym miesiącu. Po prostu przelej sobie kasę na konto "macierzyste" i w czerwcu wykonaj kolejny przelew.

   Usuń
  6. ciarach to cię zrobił. I za to zapłacił.

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń