piątek, 13 lipca 2012

iPod Shuffle od Citibanku

Citibank nie rezygnuje z promowanie się na portalach zakupów grupowych i po raz kolejny przedstawia nam swoją ofertę. Tym razem do karty kredytowej możemy otrzymać produkt firmy Apple, którym jest iPod Shuffle 2GB o wartości około 200zł. Oferta dostępna jest na gruperze.Sam kupon można kupić za 1zł, a zrealizować można go od 13 lipca do 12 sierpnia. Dodatkowo na karcie otrzymujemy 1000 punktów, które następnie możemy wymienić na nagrody.

Żeby otrzymać kartę kredytową należy mieć skończone 21 lat i być zatrudnionym w bieżącej firmie od 3 miesięcy. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą należy mieć skończone 25 lat, oraz prowadzić tą działalność od 2 lat. Minimalnym dochodem netto jest 1200zł.

Aby spełnić warunki promocji należy w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od otrzymania karty kredytowej Citibank World MasterCard wykonać 5 transakcji bezgotówkowych, z czego 3 muszą być wykonane naklejką zbliżeniową dołączoną do karty.

Po spełnieniu tych warunków iPod Shuffle zostanie wysłany na adres korespondencyjny do końca 4 miesiąca od wydania karty.W przypadku, gdy karta nie zostanie nam wydana można ubiegać się o zwrot 1zł wydanej na kupon na gruperze.

Dla osób, które nie kupują biletów lotniczych WizzAir jest to z pewnością ciekawa oferta, jeśli taki iPod Shuffle to dla nich coś atrakcyjnego. Chociaż z drugiej strony zawsze można go sprzedać ;)

Link do oferty:
Kartę Kredytową Citibank MasterCard World wraz z Naklejką Zbliżeniową MasterCard PayPass™ oraz iPodem Shuffle (2GB)
Link do regulaminu promocji:
Regulamin promocji „Karta Kredytowa Citibank World MasterCard i naklejka zbliżeniowa + iPod w prezencie na gruper.pl”


Chciałem wszystkich zachęcić do subskrypcji bloga poprzez RSS znajdujące się po prawej stronie bloga u góry. Pozwoli Wam to na bycie na bieżąco z wszystkimi postami umieszczanymi przeze mnie na tym blogu. W szczególności jednak zapraszam na profil bloga na facebooku. Zamieszczam tam informację o wszystkich postach, a dodatkowo informuję o ofertach, które są ograniczone czasowo. Zamieszczać tam będę też oferty opisywane przez inne blogi, a także swoje prywatne porady na temat rynków finansowych.
xamriks.blogspot.com - Finanse dla wszystkichPoprzednie posty na temat Citibanku:
Gruper oraz Bank Citi Handlowy: bonus 200zł (19/01/2012)
Bank Citi Handlowy oraz Groupon i 300zł w prezencie (01/02/2012)
Bank Citi Handlowy, Groupon i WizzAir po raz kolejny 300zł (09/04/2012)
300zł za Kartę Kredytową CitiBank Wizz Air World Mastercard  (06/05/2012)
Karta kredytowa Citibank LOT - 100zł premii i 20% zniżki  (06/06/2012)

5 komentarzy:

 1. "Minimalnym dochodem netto jest 1200zł." aha (1174 PLN m-c) fajnie :) Ale i tak mierzę w ipoda nano :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba dodać, że miesięcznie płacimy 2zł za zbliżeniówkę oraz 8 zł za kartę natomiast otrzymane 1000 punktów można wymienić na pierwsze 5 miesięcy tej opłaty (200pkt = 10zł). Umowa jest wiążąca na okres 12 miesięcy i należy pamiętać o jej odstąpieniu bo się automatycznie przedłuży.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd wiesz, że umowa jest wiążąca na okres 12 mcy? Nie widziałam takiego zapisu w regulaminie promocji.
  I jeszcze jedna sprawa - czy umowę o kartę trzeba podpisywać w oddziale banku, czy może być podpisana np. w obecności kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 4. I jeszcze jedno - trzeba mieć 2000 pkt, żeby dostać jako nagrodę przelew na konto w wys. 50 zł (a nie 1000 pkt, jak piszesz), więc te początkowe 1000 pkt nie starczy na to, żeby wymienić je na pieniądze, więc za kartę trzeba płacić z własnej kieszeni, a nie za punkty.

  OdpowiedzUsuń
 5. ktoś dostał juz shuffla?

  OdpowiedzUsuń