środa, 1 lutego 2012

Bank Citi Handlowy oraz Groupon i 300zł w prezencie

Na Grouponie pojawiła się kolejna oferta finansowa, która może nas zainteresować. Jest to Karta Kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard. Link do oferty: Bank Citi Handlowy i GrouponPoprzednia oferta Banku Citi Handlowy była na Gruperze i opisywałem ją w tym wpisie.

W tej ofercie dostajemy 200zł jeśli w ciągu 3 miesięcy zapłacimy karta 300zł. Dodatkową premią jest 100zł, które dostajemy bez spełniania dodatkowych warunków, ale może nam ono służyć tylko do kupienia biletów w taniej linii lotniczej Wizz Air.

Największą zaletą tej karty kredytowej poza wspominanymi bonusami jest to, że zwalnia nas ona z opłaty prowizji w czasie kupowania biletów na stronie wizzair.com oraz pozwala nam ona zbierać punkty za zakupie na tej stronie, które można wymienić potem na bilety lotnicze.

Warunki, które trzeba spełnić, żeby tą kartę otrzymać są podane na stronie Groupona oraz w regulaminie promocji. Karta kredytowa kosztuje nas 96zł rocznie, która są rozbite na miesięczne raty. jednak gdy ktoś dużo podróżuje tanimi liniami lotniczymi na pewno jest to warty rozważenia zakup. 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany wpisami na temat taniego latania, to niech napisze w komentarzu pod notką to się pospieszę z wpisami na ten temat.

6 komentarzy:

 1. Niedługo zamiast karty będziemy mieć zestaw kart i każda stricte do innego typu płatności, tą w spożywczaku na osiedlu, tą w markecie, inna na stacji benzynowej. Czyżby nasz rynek był już aż tak nasycony by szukać tego typu nisz?

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak to wszystko powoli zaczyna wyglądać. Ja w swoim portfelu mam 14 różnych kart... Zniżki do Ikei, na basen, 2 karty prepaid, które pozwalają na uniknięcie dodatkowej opłaty w Ryanairze, karta na darmowe wejścia do klubu do określonej godziny, tesco clubcard, millenium, idea bank, meritum bank (to tylko z okazji promo, wiec niedługo karta pojdzie do smieci), payback (głównie BP i Real), 2 karty z ubezpieczenia i 2 karty do wejścia na obiekty sportowe. Poza tym w domu mam specjalne pudełko gdzie lądują karty, których nie używam i tam jest dopiero tego od cholery.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałem, że masz 14 kart płatniczych. To by było coś:) (aczkolwiek jest gościu na bankierze, który twierdzi że ma konta we wszystkich bankach w Polsce).

  Ja też mam tych kart płatniczych trochę, ale w portfelu noszę tylko (aż) 16 plastików. Resztę mam na biurku i w jego okolicach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz jak w praktycznie każdym banku trzeba dokonywać transakcji kartą, żeby ta była darmowa, to trochę mało opłacalne jest posiadanie ich wszystkich. :P

  Jakbym miał nosić ze sobą zawsze karty biblioteczne itd. to bym portfela nie zamknął i to nie od nadmiaru gotówki.

  A sam jeszcze nie mam żadnej karty kredytowej, więc kiedyś mi trochę dojdzie do portfela.

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja powiem tak, obecnie nie mam żadnej debetówki w portfelu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam z Banku Millennium, którą opisywałem w ostatnim poście, która przy niewielkiej ilości zakupów daję większe zyski niż karta kredytowa. No bo wiadomo, że im więcej się wydaję tym więcej można zyskać na okresie bezodsetkowym. W Idea Banku karta jest po prostu za free bez dodatkowych warunków, a Meritum mi jeszcze została po promocji paliwowej, z którą mam trochę problemów, ale to napiszę o tym jak mi rozpatrzą reklamację.

  OdpowiedzUsuń