czwartek, 6 grudnia 2012

Alior Sync Lokata Rekomendacyjna na 7,5% ostatnia szansa

To już ostatnia szansa, żeby założyć Lokatę Rekomendacyjną w Alior Sync. Według informacji podanych przez bank i dostępnych w bankowości elektronicznej lokatę będzie można założyć tylko do 7 grudnia. Pieniądze na lokatę będą musiały wpłynąć do 10 grudnia.
Oferta, która na początku istnienia tej lokaty nie wydawała się bardzo korzystna wskoczyła w tym momencie na pierwsze miejsce wśród lokat. Dodatkowo po wczorajszej obniżce stóp procentowych przez Rade Polityki Pieniężnej możemy się spodziewać dalszego obniżenia oprocentowania depozytów bankowych.

Dla przypomnienia lokata ta trwa 4 miesiące, jej minimalna kwota to 1000zł, a maksymalna 100'000zł. Promocyjne oprocentowanie dostaniemy wtedy gdy polecimy lokatę osobie nie będącej klientem banku Alior Sync. Standardowo jest ona oprocentowana na 6% brutto w skali roku. Przy zarekomendowaniu lokaty oprocentowanie wzrośnie do 7,5% brutto w skali roku.

Poprzednio pisałem o Lokacie Rekomendacyjnej tutaj:
Lokata Rekomendacyjna na 7,5% w Alior Sync

Ja także postanowiłem założyć tą lokatę i jeśli ktoś chciałby także ją założyć, a nie jest klientem banku Alior Sync, to może ją założyć podając ostatnie 12 cyfr mojego numeru lokaty, jest to:
320070137005

Numer ten należy podać przy zakładaniu lokaty w: "Numer rachunku rekomendującego".

Wniosek o lokatę znaleźć można pod tym linkiem:
Alior Sync Lokata Rekomendująca

Jeśli ktoś założy lokatę podając mój numer rachunku rekomendującego to prosiłbym o informację pod tą notką. Lokatę można polecić kilku osobom, więc mam nadzieję, że przynajmniej kilka osób skorzysta z tej oferty dla korzyści swojej jak i mojej. :)

3 komentarze:

  1. Ja swoją już założyłam:) Szkoda, że oferta się już skończyła. Była to jedna z najlepszych ofert lokat na rynku. Miejmy nadzieję, że zastąpi ją równie ciekawa propozycja:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra to była lokata, teraz nic jej nie dorówna ale 7% jest osiągalne na lokacie getin banku - jest jednak konieczność założenia RoRu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałem w getinie 7 % bez roru , po kilku tyg. zadzwonił pracownik informując iż gdy założę ROR dostanę 12% na 3 miesiące wszystko działa, aż jestem w szoku...

    OdpowiedzUsuń