piątek, 17 lutego 2012

BGŻ Optima i Lokata Bezkarna dla nowych klientów

Jakiś czas temu na stronie banku BGŻ Optima pojawiła się oferta nowej ciekawej lokaty. Lokata Bezkarna, bo o niej mowa jest jednak skierowana tylko do nowych klientów banku BGŻ Optima.


Lokata ta jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują przede wszystkim dużej płynności własnych środków pieniężnych. Na normalnej lokacie za jej zerwanie grozi najczęściej utrata całości zarobionych odsetek. Czasami zdarza się, że tracimy 50% naliczonych odsetek za zerwanie lokaty. W najnowszym produkcie banku BGŻ Optima w momencie zerwania lokaty otrzymujemy 100% odsetek, jakie ta lokata zdążyła dla nas zarobić.

Lokata daje nam stałe oprocentowanie wynoszące 6,3% brutto w skali roku. Minimalną kwotą na założenie lokaty jest 1000zł, a maksymalną 20000zł. Długość trwania lokaty to 4 miesiące, ale możemy ją zerwać w dowolnym momencie bez utraty już zarobionych przez nas odsetek.
Ograniczeniem tej oferty jest na pewno to, że możemy założyć jedynie jedną taką lokatę.

Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej banku BGŻ Optima.

Sam bardzo chętnie skorzystałbym z tej oferty, ale niestety jestem już klientem BGŻ Optima, a nigdy nie korzystałem z ich oferty, ponieważ zaraz po założeniu konta w BGŻ Optima pojawiła się jeszcze ciekawsza oferta w Deutsche Banku. Jednak ona kończy się już 28 lutego, więc będę musiał pomyśleć w co mogę zainwestować swoje wolne środki.

W następnym wpisie poruszę temat tańszego doładowywania telefonów w Orange.

2 komentarze:

  1. Cześć,

    robiłeś może rozeznanie w ofercie lokat po zmianie prawa i zlikwidowaniu lokat antybelkowych? Z tego co przeglądałem, to narazie ciekawa wydaje się tylko oferta BGŻ "Lokata bezkarna" 6,3 brutto na 4 miesiące.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sorry, pomyliłem oczywiście strony :) Komentarz do kosza.

    OdpowiedzUsuń