sobota, 11 lutego 2012

Meritum Bank i Lokata z Gwarancją

Z oferty Idea Banku zniknęła właśnie ostatnia oferta pozwalająca naszym oszczędnościom na uniknięcie podatku Belki. Coraz mniej jest banków które w ogóle oferują jeszcze lokaty z dziennym naliczaniem odsetek. Jednak taką lokatę pod nazwą: Lokata z Gwarancją możemy jeszcze założyć w Meritum Banku.


Lokata jest zakładana na 2 miesiące. Jej kwota minimalna to 3000zł, a maxymalna 10000zł.Oprocentowanie wynosi 6,05% netto, jednak wraz z wejściem w życie nowelizacji na temat naliczania odsetek jej oprocentowanie urośnie do wysokości 7,51%, żeby pomimo płacenia podatku Belki na nasze konto wpływała dziennie ta sama kwota odsetek.

Jest to na pewno ciekawa oferta, z której skorzystać mogą wszyscy zarówno obecni klienci Meritum Banku jak i nowe osoby. Jednak jest ona ograniczona do 12 lutego. Więc jeśli ktoś chciałby ją założyć to musi się pośpieszyć.

Więcej informacji na stronie internetowej Meritum Banku: Lokata z Gwarancją

1 komentarz:

  1. Ponad 6 procent to dobre miejsce do ulokowania środków na chwilę, bo niestety i tak nie mamy możliwości na dłużej :) Na pewno przyda się każdemu kto za dwa miesiące może potrzebować dostępu do środków. Jednak jeśli ktoś chce ulokować kapitał rezerwowy to pewnie poszuka czegoś na dłużej, bo bawić się co 2 miesiące nie każdy chce. No i ograniczenie do 10 tys też nie jest bez znaczenia. Ot kolejna oferta na ściągnięcie klienta.

    OdpowiedzUsuń