sobota, 18 lutego 2012

Tańsze doładowania w Orange na kartę

Tym razem trochę mniej o bankowości, ale jednak tańsze doładowania telefonu na pewno mogą wpłynąć na kwotę jaką możemy oszczędzić na naszych codziennych wydatkach.



Tańsze doładowania są dostępne dla klientów Orange, którzy korzystają z oferty prepaid, czyli na kartę. żeby skorzystać z tańszych doładowań należy wykonać kilka kroków.

Po pierwsze musimy przedłużyć ważność konta o rok, ponieważ doładowania o których pisze ważności konta nie przedłużają. Żeby to zrobić należy wysłać bezpłatnego smsa o treści: START na numer 8002. Po wysłaniu tego smsa ważność połączeń wychodzących zostanie przedłużona o rok. Więcej o tym na stronie.

Następnie doładowanie kupujemy na allegro. Tutaj przykładowy link do aukcji, gdzie za 18,49zł kupujemy doładowanie na 25zł: klik

Z mojej strony polecam po prostu wpisywać na allegro: doładowanie orange i potem posegregować oferty według popularności. Najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców od których kupiło już dużo ludzi i na pewno pieniądze trafią na nasze konto.

Ktoś może spytać dlaczego to się komukolwiek opłaca? Chodzi o to, że ludzie albo mają doładowywany telefon przez kogoś i po prostu nie wykorzystują całych środków zgromadzonych na koncie, a to jest sposób, żeby chociaż część tych środków zamienić na gotówkę. Innym moim domysłem jest to, że ludzie podpisują umowy w mixie, na duża ilość doładowań i dostają fajne telefony w niskich cenach. Wszystkie doładowanie robią od razu, a potem środki z konta sprzedają na allegro.

Dla osób, które mają telefon w Orange jest to na pewno świetna oferta, która w przedstawionym przeze mnie przykładzie pozwala na zaoszczędzenie 26% na doładowaniu.

W innych sieciach nie jest to chyba możliwe do wykonania ponieważ tylko w Orange można przesyłać środki miedzy telefonami. jeśli ktoś znałby jakiś fajny sposób na oszczędności przy doładowywaniu telefonów to niech napisze o tym w komentarzu.

1 komentarz:

  1. Mowa tu o przelewie środków. Jeśli ktoś doładowuje by mieć ważne konto a nie dzwoni to zbiera mu się ładna sumka której nie ma jak wydać. Więc choćby częściowo może to odzyskać w ten sposób.

    Spore grono tych osób może nie wiedzieć właśnie o tym, że można przedłużyć ważność konta o rok(sam nie wiedziałem a mam taki numer, tzn należę do osób które mogłyby być zainteresowane sprzedażą, bo na co komuś 350 zł na koncie gdzie się ma 2 miesiące ważności a dzwoni się raptem za kilka zł miesięcznie).

    OdpowiedzUsuń