poniedziałek, 13 lutego 2012

Sprawy związane z blogiem

Jak już może część osób zauważyła na blogu pojawiło się kilka nowości.

Przede wszystkim zostało dodane logo, zrobione przez Kamila, ze zdjęć wykonanych przez moją dziewczynę na naszym zeszłorocznym wypadzie do Włoch (tak, to ja, a te chmury w tle to włoskie chmury). Następnie pod logo pojawiła się zakładka: "O mnie".
Nowe logo pociągnęło za sobą konieczność zmiany szablonu bloga, bo stary nie do końca dobrze współgrał z kolorystyką loga.
Kolejną nowością są reklamy Cpm Profit (mój link referencyjny) na dole po prawej stronie strony. Mam nadzieję, że nie będą one nikomu za bardzo przeszkadzać, ale chciałem je po prostu wypróbować. Więcej na ich temat pojawi się może przy kolejnej okazji.


Przy okazji chciałem poinformować, że moja reklamacja w Meritum Banku (o której pisałem tutaj) została rozpatrzona pozytywnie i na moje konto trafiło zaległe 100zł pozwalając mi na zakończenie współpracy z Meritum Bankiem z 250zł zyskiem.

Gdyby ktoś miał jakieś propozycje związane z działalnością bloga to proszę o kontakt.2 komentarze:

 1. Pomyślałbym na Twoim miejscu nad rozmieszczeniem elementów w bocznym menu, to miło widzieć link do swojego bloga prawie na samej górze jednak... Jest chyba nieco za dużo wyświetlanych(sporo miejsca zajmuje), nie mówiąc już o pozycji, chyba lepiej na samej górze mieć swoje poczytne wpisy.

  Reklama nie przeszkadza ale na 3 wyświetlenia raz byłą ucięta, raz się nie pokazała a teraz choć wszystko jest ok to jakoś tak niedopasowana, wielgachne okno systemowe poruszające się na boki do tego zajmujące tylko połowę szerokości. A testy tak nisko chyba też na niewiele się zdadzą.

  OdpowiedzUsuń
 2. No dzięki za Twoje sugestie, będę to musiał przemyśleć sobie wszystko i na spokojnie poustawiać.

  No ale z CpmProfit płacą za ilość wyświetleń, dlatego to ustawiłem na samym dole. Jeszcze się zastanawiam czy tego po prostu do stopki bloga nie wrzucić. Jakby się z tego uzbierało na domenę, to wtedy mogę kupować. :D
  A co do tego, że się nie wyświetla to nie wiem co z tym zrobić, mam nadzieję, że chociaż odwiedziny liczy. :P

  OdpowiedzUsuń