wtorek, 14 lutego 2012

Podsumowanie promocji: mBank i Groupon

Kilka dni temu zakończyła się dla mnie promocja mBanku i Gruopona, która była opisywana przeze mnie 2 razy. Był to mój pierwszy post na blogu: klik a po jakimś czasie pojawiła się druga edycja tej promocji, o której pisałem tutaj: klik2

Poprzez zakończenie się dla mnie promocji rozumiem to, że w końcu dostałem przelew na swoje konto ze zwrotem 10% wydatków poniesionych za pomocą tej karty. Sam skorzystałem z tej pierwszej promocji opisywanej u mnie na blogu, czyli czas od zakupu grouponu (początek listopada) do czasu kiedy otrzymałem zwrot na konto (połowa lutego) to ponad 3 miesiące. Jednak myślę, że kwota 300zł (najwyższa jak do tej pory ze wszystkich promocji na portalach zakupów grupowych) jest bardzo fajnym dodatkiem do finansów osobistych każdej osoby.

 Część osób może powiedzieć, że bardzo ciężko jest wydać 3000zł w 2 miesiące. Faktycznie jakbyśmy mieli wydać to na przykład tylko w sklepie spożywczym to mogłoby być trudno. Jednak w tej promocji mogliśmy płacić rachunki, tankować auto, robić całe zakupy świąteczne itd. itp.

Ja sam posiadałem już konto w mBanku, więc samemu z tej promocji nie mogłem skorzystać. Jednak zawsze gdy jest taka promocja samemu można dać całe know how, a konto założyć po prostu na kogoś innego i podzielić się potem zwrotem z wydatków.

Od strony technicznej nie było żadnych problemów w skorzystaniu z tej promocji. Konto zostało założone bez problemów. Kasa ze zwrotu też pojawiła się w takiej wysokości jakiej miała się pojawić. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwana na zwrot pieniędzy, jednak było to opisane w regulaminie i wiedziałem o tym decydując się na tę promocję.

3 komentarze:

 1. ja również skorzystałem z tej promocji i jeszcze dodatkowo 50 zeta za udział w promocji polecam mbank. o to ostatnie to trzeba było sie troche pochandryczyć z nimi ale 50 zeta wskoczyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja to porażka.
   Osoby które poleciłem spełniły warunki.
   Świadczy o tym chocby to,że ja za nie dostałem pieniądze na konto.
   Jednak żadna z tych osób nie dostała ani złotówki!
   Tylko pobieraja im 2 zł co m-c.

   Czyzby to oszustwo mBanku?

   Usuń
 2. Dodatkowo dla osób pomiędzy 18-26 rokiem życia po spełnieniu kilku warunków można otrzymać z mBanku pendrive'a.
  Dzięki za wizytę i komentarz i zapraszam do zapoznania się z innymi postami, w których można przeczytać między innymi o innych promocjach.

  OdpowiedzUsuń